Новорічна казка в парку Київська Русь

З 15 грудня 2018 року і до 13 січня 2019 року на території Стародавнього Києва в Князівстві Київська Русь - найбільшого історико-розважального комплексу під Києвом відбудеться шоу-програма «Новорічна казка» для дітей і дорослих, яка включатиме також і новорічну ніч 31 грудня.

Вас чекає справжній святковий настрій за участю кінно-трюкового театру і костюмованих персонажів, катання на конях та в санях, запряжених кіньми, гарячі страви, приготовані на вогні, середньовічні настойки, канатний спуск «Політайло» і швидкісна гірка «Змій Горинич», зимові розваги , безліч майстер-класів, ярмарок новорічних сувенірів, святкова фото локація, флеш-моби, ігри та розіграші подарунків. Ви побачите захоплюючий авторський інтерактивний спектакль-мюзикл зі спецефектами і вогнями, і навіть зможете стати одним з учасників казки.

У Стародавньому Києві відкривається Головна Резиденція Святого Миколая, який буде приймати відвідувачів з 15 грудня і до 13 січня. Гості зможуть покласти лист в Чарівну скриньку здійснення мрій і влаштувати на пам'ять яскраву фотосесію з казковими героями.

Шоу-програма «Новорічна казка» розпочнеться 15 грудня 2018 року і триватиме аж до Старого Нового року 13 січня, після чого всіх гостей Стародавній Київ в Князівстві Київська Русь покличе на свято Водохреща. Святкова вистава буде проходити 15-16 грудня, 19 грудня, 22-23 грудня, 25 грудня, 29-30 грудня, з 2 по 7 січня і 12-13 січня. В інші ж дні буде працювати резиденція Святого Миколая, а також всіх гостей зустрічатимуть Снігуронька і запрошувати в запальні хороводи і флеш-моби.

Тільки в Давньому Києві 6 та 7 січня для відвідувачів Князівства Київська Русь оживе справжній Різдвяний вертеп з Дівою Марією, зі святим немовлям, пастухами, волхвами. Гості стануть свідками боротьби добра зі злом і перемога добра у фіналі. А пройде вертеп на давньослов'янське мовою. Після чого Вас чекає майстер-клас з вивчення і співу Різдвяних колядок.

Зігрітися можна буде гарячим чаєм, кавою, глінтвейном, підкріпити сили - в теплій Княжої корчмі. Можна запланувати веселощі на вити не на один день! Адже в Стародавньому Києві є можливість залишитися на ніч з комфортом в гостьовому будинку "4 кімнати".

Стародавній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в 45 хвилинах їзди від Києва-в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.

Де і коли: