Найпопулярнішою майданчиком «Ночі музеїв» став Музей історії Єкатеринбурга

17 травня 2011 12:49 17 травня 2011 12:49   За уточненими даними Управління культури Адміністрації міста Єкатеринбурга, загальна кількість відвідувачів загальноміського мультикультурного проекту «Європейська ніч музеїв» склало більше 65 тисяч чоловік

За уточненими даними Управління культури Адміністрації міста Єкатеринбурга, загальна кількість відвідувачів загальноміського мультикультурного проекту «Європейська ніч музеїв» склало більше 65 тисяч чоловік.

Найбільша кількість відвідувачів було зафіксовано в Музеї історії Єкатеринбурга (8836). Істотне зростання числа відвідувачів (в порівнянні з 2010 роком) показали Єкатеринбурзький музейний центр «Гамаюн», Об'єднаний музей письменників Уралу, Свердловський обласний краєзнавчий музей. Бібліотеку ім. А.И.Герцена відвідало 2450 осіб.

Понад 100 осіб забезпечувало безпеку при реалізації програм на майданчиках. Організаційні умови проекту забезпечували 11 управлінь і комітетів Адміністрації міста Єкатеринбурга. У проекті працювало 296 волонтерів. За час проекту було проведено близько 900 екскурсій для відвідувачів.

У розіграші суперпризів проекту взяло участь понад 7 тисяч осіб. Призи були надані найбільшими авіаперевізниками, оператором мобільного зв'язку, готелем міста і автосалоном.

Нагадаємо, загальноміський мультикультурний міждисциплінарний проект «Європейська ніч музеїв - 2011 у Єкатеринбурзі» відбувся з 14 на 15 травня 2011 року.

Проект реалізований Управлінням культури за підтримки голови Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександра Якоба, відповідно до загальноміським планом культурних заходів на 2011 рік, планом проведення заходів подієвого туризму в місті в 2011 році, відповідно до загальноєвропейських принципів, яким вже понад 10 років.

Мета проекту - залучення в нетрадиційне час роботи музеїв відвідувачів, в пріоритетні інтереси яких входить культурне, сучасне і якісне проведення дозвілля, яке можливо завдяки демонстрації ресурсів і можливостей сучасних музеїв Єкатеринбурга.

У цю «Ніч» музеї-учасники проекту вперше працювали з 17 години 14 травня до 5 годин ранку 15 травня. О 19 годині відбувся офіційний старт Ночі музеїв - 2011 у Єкатеринбурзі на 50 музейних майданчиках. Всього в проекті взяло участь 18 музеїв, 11 галерей і ще 11 інших організацій (в тому числі освітніх установ).

Жителів і гостей міста у 2011 році брало 17 нових учасників (серед них - Обласний музей історії медицини, музей історії циркового мистецтва Єкатеринбурга, Музей історії гімназії №9, Будинок художника і ін.).

24 майданчики працювали до 5 години ранку. 12 музеїв і учасників проекту запропонували городянам дитячу програму (з 17 до 19 годин).

У 2011 році створено сайт «Ніч музеїв в Єкатеринбурзі» на платформі Офіційного порталу Єкатеринбурга, він отримав доменне ім'я nm.ekburg.ru , http: //ночь-музеев.екатерінбург.рф . Унікальних відвідувачів сайту акції за період з 10.02.2011 по 15.05.2011 року - більш 37041 чоловік, переглядів 600755. унікальних відвідувачів сайту тільки за 14 травня 13506 чоловік, переглядів - 218 791.

В інформаційний центр проекту, який працював близько водонапірної вежі, звернулося близько 6 тисяч городян.

Фото: Анна Храновська і Юрій Ломакін

Ключові слова: олександр Якоб , ніч музеїв , управління культури адміністрації Єкатеринбурга

Прес портрети: Олександр Якоб

Матеріали по темі