Квитки в Концертний зал Маріїнський театр, афіша, репертуар, гастролі, концерти, опера, балет

1. Відгуки
  2. Афіша на найближчі дні

м.Санкт-Петербург, вул. Декабристів, д. 37

Історія Концертного залу нерозривно пов'язана з Маріїнським театром. У 1900 році тут було зведено Декораційний магазин, який перейшов у відання театру. Протягом століття в декораційних залі виготовлялися різні декорації до спектаклів. Деякі з останніх досі зберігаються в театрі.
У 2003 році майстерні практично повністю знищила пожежа. Згоріли не тільки наряди і декорації, а й дуже сильно постраждало сама будівля. Фактично, недоторканими залишилися лише фундамент і фасад. Було прийнято рішення звести на місці колишніх майстерень новий концертний зал, зі збереженням історичного фасаду. За задумом архітекторів, стилістика нового будинку повинна була гармонійно комбінувати старовинні традиції і нові віяння.
Концертний зал Маріїнського театру відрізняється прекрасно спроектованої акустикою, для чого при будівництві була використана спеціальна обшивка дерев'яними панелями.
У 2009-2010 роках на підмостках Концертного залу пройшли перші балетні вистави. Керівництво залу зацікавлене в якомога більш частих виступах оркестру і трупи, тому на сцені залу можна зустріти не тільки наших, а й зарубіжних артистів. Саме тут прославлений Гергієв проводить свій фестиваль.
Щоб потрапити на виставу, про квитки краще подбати заздалегідь. Найчастіше в Концертному залі Маріїнського театру можна почути виступи класичної музики (симфонічні оркестри і хори, а також поодинокі виконавці). Любителі опери оцінять постановку «Весілля Фігаро».

Відгуки

Рекомендуємо відвідати

м.Санкт-Петербург, вул. Декабристів, д. 34

м.Санкт-Петербург, Театральна площа, д. 1