Культурно-дозвільний центр «Металург» в м Орлі - концертний зал в орле, афіша, студія танцю, оренда залу, проведення концертів в орле, дк металургів, палац культури, дк СПЗ, дк ОСПАЗ

Наша докладна   Контактна інформація

Наша докладна Контактна інформація .

Вас чекають:

• Зразкова хореографічна студія (кер. Г. Пастушкова, С. Баркалова)
  • Зразкова студія естрадного танцю «Сучасний стиль» (кер. С. Трофимова)
  • Студія східного танцю «Саміра» (кер. М. Ходжоян)
  • Студія сучасного танцю «Пластик лайн» (кер. Д. Ляпенков, А. Ляпенков, Т. Надточей)
  • Студія бальних танців «Натхнення» (кер. Е. Мінаєва)
  • Група танців для дорослих «Фламінго» (кер. А. Сошникова)
  • Студія «Екстрім - Денс" Skyl »(кер. М. Зубов)
  • Група студії бального танцю для дорослих (кер. Е. Мінаєва)
  • Циркова студія «Антре» (кер. Е. Ходан)
  • Театральна студія «Овація» (кер. Л. Биковська)
  • Вокальна естрадна студія «Північна зірка» (кер. І. Кошкіна)
  • Студія англійської мови (кер. Р. Жевлакова)
  • Спортивна студія карате «Киокусинкай» (кер. А. Семеніхін)
  • «Школа студія Краси» (кер. С. Короткова)
  • Студія рукопашного бою (кер. А. Родін)
  • Йога (кер. Е. Кутова)
  • Фітнес-студія «Ідеальне тіло» (кер. Е. Белоусова)
  • Вокальна студія «Капела - сіті» (кер. І. Кошкіна)
  • Образотворчого мистецтва-студія «Фенікс» (кер. Д. Павлинова)
  • Вокальна майстерня-студія «Мега-miх»
  • Студія гри на гітарі «Консонанс» (кер. Е. Зацарне)
  • Центр раннього розвитку дитини «Кроха +» (кер. М. Кісутіна)
  • Дитяча студія (шахи) «Шах і мат»
  • Доросла студія (шахи) «Північна тура»

Запрошуємо всіх вступити в нашу офіційну групу в соціальній мережі ВКонтакте. Тут, як і на нашому сайті, ви зможете оперативно дізнаватися необхідну інформацію, дивитися фотографії з різних заходів, бути в курсі останніх новин!
Приєднуйтесь: наша група ВКонтакте

З 16 березня 2011 року Палац Культури «Металург» заграв новими яскравими фарбами і отримав новий статус: Муніципальне Автономне Установа Культури «Культурно-дозвільний центр« Металург »міста Орла» З 16 березня 2011 року Палац Культури «Металург» заграв новими яскравими фарбами і отримав новий статус: Муніципальне Автономне Установа Культури «Культурно-дозвільний центр« Металург »міста Орла». Культурно-дозвільний центр «Металург», постійний учасник культурно-масових заходів (фестивалів, конкурсів, виставок, концертів та свят) проводяться в місті Орел і Орловської області.

КДЦ «Металург» забезпечує культурне дозвілля орловців, організовує і проводить різні заходи, головна мета яких - естетичне і патріотичне виховання, розвиток духовності, моральності та творчих почав, пропаганда здорового способу жізні.Коллектів Культурно-дозвіллєвого центру «Металург» організовує таку роботу і такі дозвільні програми, які захоплюють людей різного віку. Підвищує якісний рівень дозвіллєвих заходів шляхом впровадження нових соціально - значущих форм розваги, освіти і спілкування і широкого їх вибору. Створює комфортну культурно-дозвільної середу, в якій затишно себе почувають різні верстви населення. Створює банк ідей і центр молодих ініціатив. Веде облік запитів, інтересів і потреб жителів Північного району і міста Орла.

Культурно-дозвільний центр «Металург» покликаний створювати умови для творчої самореалізації особистості всіх груп населення, але при цьому концентрувати увагу на індивідуальності кожного з них.

У Центрі є різні студії, секції, гуртки, клуби. У стінах КДЦ «Металург» влаштувалися і працюють в даний час такі колективи, як народний хор «орлів» , народний ансамбль «Рідні наспіви» , студія бального танцю «Натхнення» , народна хорова Капела , ансамбль танцю «Росіяночка» , А так само тут знаходяться: образотворчого мистецтва студія, гурток англійської мови, театральна студія, студія танцю, шаховий клуб «Північна тура», школа йоги, студія гри на гітарі та інші гуртки і секції.

У культурно-дозвільному центрі «Металург» є також Кіно-, диско і Колонний зали.