Куди піти в Києві на вихідних: афіша на 23-24 червня

1. фестиваль Belive
  2. Благодійний «Забіг з собаками»
  3. Маркет «Кураж Базар. Flower power »
  4. Міжнародний День Йоги 2018
  5. Маркет кераміки
  6. Екскурсія-квест «Секрети Андріївського узвозу»
  7. Концерт «Класик пікнік»
  8. Bad Mama Fest

Відпочиньте на славу!
Відпочиньте на славу

Куди піти в Києві на вихідних, якщо він все-то один на цьому тижні? У нас є варіанти! Адже перший літній місяць не перестає радувати яскравими подіями - крутими тусовками та різноманітними концертами. Готові посперечатися, що ви не зможете згадати літо, в яке вмістилося б стільки масштабних фестивалів, пізнавальних екскурсій, благодійних заходів і просто атмосферних літніх вечорів.

фестиваль Belive

На цілих 4 дні, з 21 по 24 червня, BeLive об'єднав на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійському» - самі розважальні напрямки в гігантський мультикультурний фестиваль. Музика, стендап, арт, кіно під відкритим небом, дитячі розваги , Зона сіті спорту, гаджетів, блогинга і, звичайно, кращих представників вуличної Їжі. А головне - вам не потрібно вибирати між виконавцями, яких ви б хотіли почути, адже всі вони будуть чітко розподілені по часу.

Де і коли: 21-24 червня, НСК «Олімпійський»

Благодійний «Забіг з собаками»

У суботу, 23 червня, на ВДНГ відбудеться третій щорічний благодійний забіг з собаками. В цьому році буде кілька оновлених дистанцій - 5 км бігуни без собак, 1 км і 3 км - бігуни з собаками і 500 м - діти. Всі виручені кошти цього дня будуть спрямовані на будівництво спеціальних майданчиків для вигулу та дресури домашніх улюбленців.

Взяти участь в забігу може будь-хто, незалежно від того, є у нього собака чи ні. Для чотирилапих учасників організатори також підготували багато сюрпризів: місячний запас корму Brit, вітаміни 8in1, сертифікати на ветеринарну діагностику, нашийник і повідець, біопакети для прибирання, а також безкоштовні консультації від грумерів, ветеринарів і кінологів

Де і коли: 24 июня, 09:00,, Парк Дружби Народів

Маркет «Кураж Базар. Flower power »

На барахолці, за традицією, близько 370 продавців старого і нового допоможуть оновити ваш літній гардероб. У інклюзивної дитячій зоні працюватимуть атракціони для дітей з особливими потребами, а також проводитися різні майстер-класи. У лекторії ви зможете поспілкуватися на тему комп'ютерних ігор, інклюзії, альтернативних шкіл, сексуальне виховання, психології дітей з інвалідністю та їх батьків, а також послухати надихаючі історії в затишній лаунж-зоні.

Також Національний Художній музей України представить експозицію з репродукціями робіт, пов'язаних з квітами, і занурить усіх гостей Куражу в світ фарб за допомогою VR. А на улюбленому фудкорті об'єднаються близько 50 закладів, де ви зможете спробувати головні напої цього літа і, увага, страви з квітами.

Де і коли: 23-24 червня, арт-завод «Платформа»

Міжнародний День Йоги 2018

International Yoga Day 2018 - це унікальний фестиваль, грандіозний флешмоб і свято здоров'я, приурочений до Міжнародного Дня Йоги. Цей захід покликаний об'єднати сотні людей, і навіть цілі міста єдиною метою - бути здоровими і щасливими, відчути цю особливу тонку і теплу йогичеськую атмосферу під час спільної практики, яку проведе посол Індії в Україні.

Де і коли: 23 июня з 18:00 до 21:00 масовий флешмоб на Хрещатику

Маркет кераміки

Примхливі кримськотатарські орнаменти, українські візерунки, європейська вишуканість -все це представлять кращі керамісти країни. Ви зможете придбати авторську посуд, скульптури, декоративні панно, світильники, вази для квітів, сувеніри. Унікальні вироби різних стилів і призначення не просто прикрасять ваш будинок, а зроблять його справжнім витвором мистецтва.

Де і коли: 23-24 червня, вул. Десятинна, 12

Екскурсія-квест «Секрети Андріївського узвозу»

Для дітей 6-9 років у супроводі батьків буде проведена інтерактивна екскурсія «Секрети Андріївського узвозу». Вас чекають пошуки секретних місць і незвичайних будинків, захоплюючі історії та легенди, знайомство зі знаменитими жителями Андріївського узвозу, складання карти цієї вулиці, яку ви зможете забрати з собою. Для участі вашої дитини в екскурсії необхідна попередня реєстрація.

Де і коли: 24 червня, 19.00, вул. Володимирська, 1 (біля входу в школу №25).

Концерт «Класик пікнік»

У парку імені Т
У парку імені Т. Шевченка пройде другий концерт із серії безкоштовних заходів фестивалю «Музика відкритого міста». Тема концерту - музичні твори Австрії, які прозвучать у виконанні Національного камерного ансамблю «Київські Солісти», фортепіанного дуету Kiev Piano Duo, а також солістів Анастасії Козяр та Володимира Чумаченко. Багато хто відзначає, що саме такий формат міських пікніків з вишуканою музикою, на їхню думку, робить Київ висококультурною європейським містом.

Де і коли: 23 червня, парк ім. Т. Шевченка

Bad Mama Fest

На цей раз Bad Mama Fest запрошує вас в атмосферу дитячих таборів, з тим же обмазуванням зубною пастою, любов'ю з першого погляду, вожатими і створенням справжніх команд! Як завжди, у програмі безліч майстер-класів, шоу, аніматорів і на цей раз окремі зони для батьків. А також гонки на самокатах для дітей, тат і мам!

Місія фестивалю - не тільки дати можливість відпочити батькам, поки малюки грають, але і навпаки - провести час родиною, знайти загальні розваги та закріпити командний дух!

Де і коли: 23-24 червня, ВДНХ

Куди піти в Києві на вихідних, якщо він все-то один на цьому тижні?