Куди піти в Києві: афіша вікенду 28-29 січня / Новое Время

8. КІНО: НІЧ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО
  9. КІНОКЛУБ BLOW-UP
  10. КІНО: ВЕЧОРА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО

Попереду вихідні, а значить саме час спланувати, де і як їх провести

Якщо ви ще не вирішили, куди піти в Києві на вихідних, НВ Style пропонує ознайомитися з афішею цікавих культурних подій столиці на 28-29 січня.

АРТ: ВИСТАВКА EDITIONS

Де і коли: з 25 по 31 січня в арт-просторі Золотий Перетин

З 25-го по 31 січня в столичному арт-просторі і аукціонному домі Золотий Перетин пройде відкрита виставка EDITIONS, де будуть представлені тиражні роботи (літографії, гравюри, офорти, авторські репродукції і принти) всесвітньо відомих художників - Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Фернана Леже, Хоана Міро, Василя Кандинського, Альбрехта Дюрера, Альфонса Мухи, Рембрандта.

Крім творінь світових знаменитостей, на торги виставлять роботи відомих українців - Алли Горської, Ернеста Коткова, Павла Макова, Олександра Сухоліта, Валерії Трубіної і інших іменитих авторів.

Серед топ-робіт: La Grande Passion Енді Уорхола, Після зими Марка Шагала, повний подарунковий комплект літографій Андрія Ланського, Автопортрет в зеленому Бугатті Тамари де Лемпіцької.

© Енді Уорхол © Енді Уорхол

АРТ: ВИСТАВКА ГЕОМЕТРІЯ просвітленого

Де і коли: з 17 січня по 15 лютого в Музеї історії Києва

Геометрія просвітлення - це нові твори живопису киянина Андрія Сідерського, виконані в стилі Psychotronic art, і скульптура Богдана Андрійцева. Андрій Сідерський - відомий в світі майстер йоги з 40-річною практикою, розробник сучасних тренінгових систем по гімнастики йогів і засновник міжнародного тренінгового проекту Yoga23, ініціатор першої і найбільшої студії йоги в Києві і Україні, автор професійної літератури і езотеричних творів. Уже понад 13 років Андрій Сідерський створює роботи в жанрі абстрактного живопису в незвичайному, але оригінальному напрямку, названому художником - Psychotronic art (Психотронна мистецтво).

© Музей історії Києва © Музей історії Києва

АРТ: ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ #FLORA

Де і коли: з 24 грудня по 24 лютого в Арт-галереї Мануфактура

#FLORA - це вперше зібрана в повну колекцію в межах однієї виставки живопис української художниці Тані Василенко, яка розкриває тему завжди новою і непередбачуваною краси квіткових образів. Живописець заслужила свою популярність в світі як талановитий автор масштабних полотен, виконаних в манері абстрактного експресіонізму.

Ідея експозиції - бажання пізнати прекрасний світ досконалості і художньо уявити красу, створену природою. Автор працює в трудомісткою і унікальній техніці «об'ємної живопису». Об'ємні елементи, котрі долають умовні рамки картини, створюють ілюзію реальності, яка запрошує глядача майже відчутно насолодитися красою квіткових образів.