Куди піти в Києві 20-26 листопада: афіша подій / Новое Время

8. КІНО: ФІЛЬМ-КОНЦЕРТ ЗНАМЕННЯ ЧАСІВ
  9. КІНО: ПРЕМ'ЄРА ФІЛЬМУ Димна Суміш: МІЖ пеклом і раєм
  10. КІНОКЛУБ BLOW UP

На цьому тижні в Києві очікується маса цікавих і корисних подій: від маркету зі знижками до вечора класичної музики

Якщо ви ще не знаєте, куди піти в Києві на цьому тижні, НВ STYLE пропонує ознайомитися з афішею захоплюючих подій столиці на 20-26 листопада. Плануйте своє дозвілля з понеділка по неділю.

АРТ: ВИСТАВКА уявного ПУТІВНИК. ЯПОНІЯ

Де і коли: 9 листопада - 17 грудня в Мистецькому Арсеналі

На виставці представлені роботи сучасних японських художників і експонатів з колекцій японського мистецтва українських державних музеїв Києва, Львова, Одеси, Дніпра, твори з бібліотек та приватних збірок.

Який ми представляємо Японію і чому саме так? Острови, сади, японська поезія і самураї, кімоно і чайна церемонія. З іншого боку - це ще й досконалі промислові і людиноподібні роботи, прогресивна наука і аніме. Як співіснує така суміш традиційного і наднових в японській культурі? Про це розповість виставка Уявний путівник. Японія.

Японія

© Мистецький Арсенал

АРТ: ХУДОЖНЯ АКЦІЯ Зінаїда Ліхачова

Де і коли: 25 листопада - 2 грудня в галереї мистецтв Лавра

Художниця Зінаїда Ліхачова представить свої знакові роботи, створені за останні сім років і об'єднані в єдину експозицію ключовими темами досліджень української народної культури. У галереї Лавра будуть представлені інсталяції, об'єкти, аксесуари, текстиль та інші роботи. В окремому залі будуть представлені відео, створені Зінаїдою, зокрема з проектів Mute, Трансформація, Чорне намисто, Осінь така мила і інші.

Під час акції художниця запропонує відвідувачам виставки забрати з галереї будь-який вподобаний предмет мистецтва, залишивши на його місці письмове повідомлення, яке в свою чергу стане частиною експозиції. Своєю акцією Лихачова підкреслює, що мистецтво, будучи одним з ефективних засобів безпосередньої комунікації з глядачем, сьогодні має бути більш відкритим і соціально спрямованим. Завершенням акції має стати повне звільнення простору від робіт художниці, які замінять виключно відгуки глядачів, нових володарів робіт, представлені на художніх полотнах.

АРТ: ВИСТАВКА НЕВИДИМЕ МИСТЕЦТВО

Де і коли: 28 вересня - 28 листопада в інтерактивному музеї Три після півночі

Виставка, де експонати можна побачити, але можна помацати. Вперше в Україні відвідувачам запропонують вгадати на дотик всім відомі об'єкти - скульптуру Венери Мілоської, силует Ейфелевої вежі, дзига з кінофільму Початок і навіть об'ємну Мону Лізу.

Три після півночі - перший в Україні музей в темряві. Це означає, що всю експозицію відвідувачі проходять в непроглядній пітьмі, сприймаючи експонати на дотик, на слух і навіть за запахом.

Формат "музею в темряві" популярний в країнах Західної Європи і завжди вирішує два завдання - розважально-освітню та соціальну. Музей показує відвідувачам, що відчувають незрячі люди, і в той же час допомагає таким людям з працевлаштуванням. Тому на виставці гостей супроводжують незрячі гіди, у яких гостро розвинені дотик і слух.