Гримаси Мельпомени. Запорізький драмтеатр: "пристрасті по Панькин" тривають - тепер розбігаються актори

Призначення Володимира Панькіна на посаду директора Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Магара (далі - театр імені Магара) вже призвело до неабиякому скандалу. Громадські працівники та частина співробітників театру з одного боку і адміністрація Запорізької ОДА і ще одна частина співробітників - з іншого.

«Політика партії», що проводиться паном Панькин і схвалюється чиновниками, вже призвела до того, що багато акторів почали збиратися з речами на вихід, повідомляє сайт «Голос». Цитуємо.

«... За словами співробітників, новий директор Володимир Панькин був призначений на посаду незаконно і тепер тисне на« незгодних ».

Актор Денис Астаф'єв дав в суді свідчення у незаконному призначенням директора, після чого піддався гонінням з боку керівництва. Молодому акторові, володареві гран-прі міжрегіонального театрального фестивалю, довелося написати заяву про звільнення за власним бажанням.

Серед інших співробітників театру, які ось-ось покинуть робочі місця: актор Максим Ігнатьєв, актриса Ольга Петровська, режисер Віктор Попов і завідуюча літературною частиною Наталія Ігнатьєва, яка також брала участь в судовому процесі ».

Може, пора втрутитися в ситуацію комусь, хто сидить «на жердині вище»? Не дуже то добре, коли в академічному театрі, керівництво якого напевно вважає свій «храм Мельпомени» особою культурному житті міста, влаштовувати «цирк з кіньми» при чесному народі.

Може, пора втрутитися в ситуацію комусь, хто сидить «на жердині вище»?