Фестиваль О-FEST: 4-5 червня відбудеться IV міжнародний музично-театральний фестиваль "О-FEST" - афіша, захід, подія, концерт, культура, музика, театр

4-5 червня відбудеться IV міжнародний музично-театральний фестиваль "О-FEST 2016". Протягом двох днів гостей чекає насичена програма - виступи різних музичних і танцювальних колективів, художні виставки, майстер-класи, розваги для дітей і т.д. 4 червня - культурні акції будуть проходити в мальовничому ландшафтному парку м.Буча. 5 червня, вдень, фестивальні локації будуть працювати біля Арки Дружби народів, а ввечері гостей фестивалю чекає великий гала-концерт в приміщенні Київського національного академічного театру оперети. Кращі вокалісти з різних країн будуть виконувати фрагменти з найвідоміших опер і улюблених оперет.

"О-FEST" - це фестиваль, який об'єднує різні художні жанри і формати. Фестиваль є своєрідним діалогом культур, який покликаний об'єднати світ за коштами мистецтва.

Ось уже кілька років поспіль фестиваль збирає на одній сцені артистів-вокалісти та диригентів з провідних музичних театрів України та 13 країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини. Географія фестивалю розширюється і в цьому році серед учасників "О-FEST" будуть і представники США.

Засновниками і організаторами фестивалю є Національна оперета України, Бучанська міська рада. Фестиваль проходить за підтримки Міністерства культури України, Голови Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури КМДА.

Коли: 4-5 червня, субота-воскресе нье

Де: Ландшафтний парк м.Буча, Національна оперета (г. Киев, ул. Велика Васильківська, 53/3, станція м. "Олімпійська")

Веб сайт: www.operetta.com .ua

ua

Як живеться Лободі і Лорак в Росії - читай у нас в Instagram !