День Незалежності-2016: афіша заходів в різних містах України

У середу, 24 серпня, в честь Дня Незалежності в Україні пройде багато яскравих заходів. У Києві традиційно відбудеться військовий парад на Хрещатику, розваги з ярмарками і конкурсами.

Якщо ви ще не визначилися, як провести цей заслужений вихідний, то podrobnosti.ua зробили для вас добірку цікавих заходів в цей день в різних містах України.

Харків

О 10:00 на площі Свобода харків'яни зможуть подивитися на великому екрані трансляцію параду в Києві і послухати святковий концерт. В цей же час відбудеться урочисте покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка.

У парку імені Горького з 10 ранку до 20.00 буде працювати фотовиставка "Харків. Сімейний альбом". А о 15:00 на бульварі Юр'єва пройде театралізована програма до Дня Незалежності України.

Крім цього, о 12.00 пройде святковий автопробіг - по місту проїде колона машин з патріотичною символікою.

А ввечері, о 20:00 уздовж Нетеченській набережній пройде святковий концерт на воді "Доторкнутися до неба". Музику буде супроводжувати водне і вогняне шоу.

Крім Дня Незалежності, 24 серпня святкує день народження центральний парк культури і відпочинку імені Максима Горького. Тому, вранці можна буде розважитися на атракціонах, а ввечері - відвідати пінну вечірку, подивитися на фаєр-шоу і насолодитися концертом.

Одеса

З 9:00 до 13:00 відбудеться квест "Одеса в боротьбі за незалежність".

З 20 по 24 серпня проходитиме колоритний "Вишиванковий фестиваль", в рамках якого пройде забіг в вишиванках, синьо-жовтий автопробіг вулицями Одеси і захоплюючий концерт. Також організатори повідомляють, що гостей фестивалю чекає ярмарок народних майстрів і яскраві фотозоні.

А "на десерт" одеситів чекає виступ гурту "Океан Ельзи" на стадіоні Чорноморець. Концерт відбудеться о 20.00

Дніпро

У Дніпрі, як і в багатьох інших містах України, відбудеться забіг у вишиванках і концерт.

Забіг розпочнеться о 9:00 на площі біля Театру опери та балету. Дорослі учасники зможуть вибрати дистанцію в 3 або 5 км, а діти - 100, 500 і 1000 метрів.

Крім цього, всі жителі в очікуванні авіашоу "Вільне небо". Фестиваль пройде на аеродромі в селі Майське з 12:00 до 22:00. На глядачів чекає тригодинне авіашоу за участю більше десятка різних спортивних гвинтових і реактивних літаків і вертольотів. Спортсмени-парашутисти обіцяють яскраві емоції.

Львів

У Львові з 10:00 до 11:00 на Личаківському кладовищі відбудеться вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні і учасників АТО за участю військового оркестру, салютної команди і роти почесної варти Національної академії сухопутних військ. З 11:00 до 17:00 в Академії сухопутних військ буде день відкритих дверей.

Одночасно з 11:00 до 12:00 пройде урочистий парад трамваїв: історичних і сучасних. З 12:00 до 15:00 на трамвайній зупинці "Соборна площа" можна буде відвідати виставку "Львівський трамвай - з минулого в майбутнє". З 15:00 до 16:00 буде проходити пізнавальна екскурсія "Дорогий першого електричного трамвая Львова".

Також з 19 по 28 серпня проходитиме фестиваль Параджанова на Левандівці - культурно-просвітницький захід, покликаний познайомити людей з творчістю і особистістю Сергія Параджанова. Культурний центр "Супутник" і Левандівський парк, де буде проходити фестиваль, перетворяться в місце цікавих дискусій, лекцій, експозицій, кінопоказів, майстер-класів та музичних перфомансів.

На площі біля Оперного театру Львова працюватиме виставка скульптур, присвячених Іванові Франку - Franko Sculpture Symposium.

Також буде проходити фестиваль "День Незалежності" в Горіховому Гаю, де пройде кінопоказ українських фільмів періоду незалежності, спортивні змагання з футболу, настільного тенісу та волейболу.

З 15:00 до 20:00 на Яворівському полігоні відбудуться святкові концерти для військових, де будуть задіяні творчі колективи Львова. О 17:00 на Площі Ринок виступить військовий оркестр Національної академії сухопутних військ.

О 13:00 у львівському Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького відбудеться фестиваль "Моя маленька незалежність". На відвідувачів чекають козацькі забави, ярмарок української продукції, силове шоу, майстер-класи з рукоділля та грандіозний концерт львівських рок і фолк-колективів.

У День Незалежності львів'яни та гості міста зможуть відвідати міжнародний фестиваль фольклору "Етновир". Тут зберуться колективи з різних країн світу і покажуть весь колорит свого національного фольклору. Глядачі зможуть оцінити талант танцюристів, співаків, музикантів, дизайнерів та кулінарів з Індії, Мексики, Франції, Португалії, Італії, Чехії та багатьох інших куточків планети.

Луцьк

У Луцьку святкування розпочнеться о 10:00 з загальнонаціонального флешмобу, в рамках якого на Театральній площі відбудеться загальне виконання Гімну України та пряма трансляція параду в Києві.

Також протягом дня на Театральній площі пройде святкова концертна програма "Україна. Народжені вільними!", Акція "Українська вишиванка", концерт капели бандуристів "Карпати", дегустаційна виставка хлібобулочних виробів і випічки, ярмарок народного мистецтва та багато іншого.

З 12:00 до 22:00 в центральному парку імені Лесі Українки відбудеться ряд святкових подій: виступи музичних колективів, дитячі розваги, конкурси, частування і багато іншого.

Раніше podrobnosti.ua писали про заходи в Києві , Які пройдуть на День Незалежності України.