Афіша Одеського оперного театру

1. На театральній сцені
  2. Для юних глядачів

Одеська опера - перший в Україні театр, враховуючи час будівлі. Ця будівля стала чимось більшим, ніж просто театральної майданчиком. Дивовижна архітектура, яка об'єднує віденське бароко і стиль пізнього французького рококо, приголомшлива акустика - це ще не всі причини, чому варто обов'язково відвідати Одеську оперу.

Репертуар театру в травні неодмінно зацікавить шанувальників театрального мистецтва. Афіші пропонують як класичні постановки, так і зовсім нові спектаклі сучасних постановників і режисерів.

На театральній сцені

У другій половині травня в репертуарі представлено безсмертний шедевр іспанського письменника, який подарував світові вічного лицаря, балет «Дон Кіхот». І ось перед глядачем знову оживає історія знаменита по всьому світу завдяки композитору Людвігу Мінкуса. Глядачі по-новому подивляться на, здавалося, вже всім відому трагедію головного героя. Адже на сцені він виявиться зовсім неголовним, як очікує гість.

Постановка «Набукко» відомого композитора Джузеппе Верді стала своєрідним початком його успіху. Володарів квитка очікують масштабні масові сцени, сильні епізоди з прокльонами і молитвами, а також конфлікти головних героїв вистави. Історія і до цього дня залишається актуальною.

Опера «Сівільскій цирульник» підніме настрій і порадує зал. Твір безсмертного Россіні зачаровує тонкістю, винахідливістю персонажів. Віртуозна гра акторів, а також вокальні партії, хитромудрий сюжет, інтриги і любовні історії - це все те, що притаманне колоритною італійській опері.

«Мадам Батерфляй» для тих. Хто намагається відкрити секрети справжнього кохання. На своїй прем'єрі вистава стала провальний, що особливо засмутило Д.Пуччіні. Але історія юної японської дівчини Чіо-Чіо-Сан і американського офіцера-зрадника знову ожила на світових театральних підмостках і отримала неабиякий успіх.

Для юних глядачів

Прищепити любов до театрального мистецтва можна вже з ранніх років. Тому в репертуарі Одеської опери завжди є спектаклі, які будуть цікаві і дорослим, і дітям:

• «Попелюшка»;
  • "Білосніжка і сім гномів";
  • «Русалочка»;
  • "Пітер Пен".

Відома історія, яку подарували світові брати Грімм, по-новому оживає на сцені. Хитромудрі пригоди веселих гномів, а також витонченість і доброта Білосніжки змусить поринути в казку не тільки дітей, а й дорослих.

Відома казка про бідну дівчину-сироту та її мачухи стала основою для написання багатьох творів різного формату. Балет С.Прокоф'єва також використовував тонкий сюжет і по-новому представив боротьбу добра і зла в балетній постановці «Попелюшка». На сцені оживає казковий сюжет, дивує грація танцюристів, чудова музика.

На сцені оживає казковий сюжет, дивує грація танцюристів, чудова музика

Одеський національний академічний театр запрошує всіх бажаючих придбати квитки на спектаклі.

джерело https://odessa.kontramarka.ua/ru