Афіша Луганській академічної філармонії на березень

2 березня в 16:00 - концерт органної музики «Органна музика Німеччини та Франції». Соліст - Андрій Романов (г. Казань).

Казань)

3 березня об 14:00 - (малий зал) камерний концерт «Ти говориш мені про кохання» (сцени і арії з опер). За участю провідних солістів філармонії. Концертмейстер - лауреат міжнародних конкурсів Ніна Громова. Лектор-музикознавець - заслужена артистка України Ганна Мокрова.

Лектор-музикознавець - заслужена артистка України Ганна Мокрова

4 березня в 14:00 - концерт камерно-інструментального ансамблю «Київська Русь» «Весняні мелодії». Художній керівник - заслужений діяч мистецтв України Віктор Фалалєєв. За участю провідних солістів і колективів філармонії.

За участю провідних солістів і колективів філармонії

8 березня в 14:00 - святковий концерт академічного симфонічного оркестру «Primavera». Диригент - Олександр Щуров. За участю заслуженого артиста Інгушетії Руслана Буханцева, заслуженої артистки ЛНР Юлії Скороход, заслуженого артиста ЛНР Сергія Чуйкова, лауреатів міжнародних конкурсів Руслана Логвиненко, Вероніки Кабанова, Дарини Лобовий.

10 березня в 14:00 - великий весняний концерт 10 березня в 14:00 - великий весняний концерт. За участю провідних солістів і колективів філармонії.

11 березня в 14:00 - концерт ансамблю пісні і танцю «Роздолля» «Їхали козаченьки». Художній керівник - Олександр Горобейчику.

Художній керівник - Олександр Горобейчику

17 березня в 13.00 - (малий зал) літературно-музичний концерт «Відлуння любові» (Шляхи творчості поетів Р. Різдвяного, А. Вознесенського, Є. Євтушенко). За участю провідних солістів філармонії. Концертмейстер - лауреат міжнародних конкурсів Ніна Громова. Автор програми - Армен Міракян.

Автор програми - Армен Міракян

17 березня в 14:00 - концерт ансамблю естрадної і джазової музики «Combo» «Jazz inside» / Джаз всередині /. Солісти - лауреат міжнародних конкурсів Маргарита Колганова та Вікторія Рибалкіна.

18 березня в 14:00 - концерт органної музики «Сторінками французької органної музики». Солістка - заслужена артистка України Ганна Мокрова. За участю заслуженої артистки ЛНР Євгенії Ломовцева (скрипка) та лауреата міжнародних конкурсів Дар'ї Лобовий (сопрано).

24 березня в 14:00 - концерт академічного симфонічного оркестру. Світова прем'єра! С.Гаврілов Концерт для труби з камерним оркестром. Диригент - Ігор Розумовський (м.Москва). Соліст - Сергій Стріщенко (труба, м.Москва).

Москва)

25 березня в 14:00 - концертна програма «Що так серце растревожено» (Пісні з радянських кінофільмів). За участю провідних солістів і колективів філармонії.

30 березня в 16: 00 - концерт академічного симфонічного оркестру «Рахманіновський вечір». Диригент - Ірина Солона. Виконавці: лауреат міжнародних конкурсів Руслан Логвиненко, жіночий хор «Благовіст» коледжу ЛДАКМ ім. М. Матусовського. Художній керівник - Любов Пилипець. Лектор-музикознавець - заслужена артистка України Ганна Мокрова.

31 березня в 14:00 - сольна програма лауреата міжнародних конкурсів Анатолія Лаврентьєва. У супроводі оркестру Муніципального театру естрадної музики та пісні м.Луганська. Художній керівник - заслужений працівник культури України Георгій Снаговський. Диригент - Валерій Конарев. За участю заслуженого артиста ЛНР Сергія Чуйкова, ансамблю танцю «Рондо» (художній керівник - заслужений діяч мистецтв ЛНР Оксана Фареннікова).