Афіша Красноярська: 11 найцікавіших подій останніх літніх вихідних

Ось і останні літні вихідні. Женемо геть тугу, відзначаємо День міста, проводимо Ніч кіно і вболіваємо за «Єнісей».

24 серпня - запуск підсвічування Комунального моста, Арт-берег, 21:00.

безкоштовно

Ось і Комунальний міст вийде з тіні. Міська влада звуть красноярці злитися в захваті на набережній і вперше поспостерігати за всіма 7 сценаріями ілюмінації. Ото ж бо на душі стане ясно.

Ото ж бо на душі стане ясно

фото: Олександр Черхних

25 серпня - відкриття музейного центру «Площа Миру», Миру, 1, 11:00.

безкоштовно

Якщо ви не помітили, то колишній КІЦ два місяці був закритий. Музей покривали будівельні ліси, навколо снували робітники і міняли фасадну плитку. Ремонт майже закінчився, і двері музею ось-ось відчиняться. У перший день роботи вхід навіть зроблять безкоштовним. Подивитися нахаляву пропонують на кілька виставок. По-перше, це пересувна експозиція «Велика країна - великі ідеї» з чернетками та ескізами нездійснених задумів відомих сучасних художників По-друге, виставка плакатів «Царевбивство», присвячена сторіччю з дня розстрілу царської сім'ї. І, по-третє, продовжує працювати виставка «приручити Порожнечу. 50 років сучасного мистецтва Уралу », найбільш повне дослідження сучасного мистецтва переможе Європи і Азії.

фото: mira1

25 серпня - танцювальна гонка, Миру, 54, 12.00.

безкоштовно

Шоу «Танці» перед запуском нового сезону влаштовує битву російських міст. У кожному з двадцяти з'явиться спеціальний танцпол, на якому танцюристи-аматори під цокання секундоміра почнуть змінювати один одного, як в естафеті. Чим довше на майданчику хтось рухається, тим більше танцювального часу зараховується місту. Так що підходите і танцюйте, разом потім пишатися будемо.

25 серпня - День міста, проспект Миру, 10:00.

безкоштовно

Пішохідний проспект - свято сам по собі, а тут ще й десятки локацій, щоб ходити було цікавіше. Шоу роботів-сумоїстів, покази кіно, тварини із зоопарку, майстер-класи, безліч закусочних, перформанси, спортивні радості, в загальному багато всього, вивчайте програму .

25 серпня - автоквест «Ніч. Кіно. Поїхали. », Від дитячого кінотеатру« Мрія », Мічуріна, 30, 16:00.

безкоштовно

Поки не наступила кіноніч, можна і поганяти по місту, поразгадивать каверзні загадки про фільми та акторів. Щоб взяти участь, потрібно зібрати команду від 2 до 5 осіб (один повинен бути з автомобілем) і зареєструватися за засланні .

25 серпня - турнір «КІНОкрокоділ», Будинок мистецтв, Миру, 3, 19:30

безкоштовно

Ще одне кіношне подія. Тут у пригоді стануть знання кінематографа і вірні друзі. Любителів «Активити», «Крокодила» та «Зрозумій мене» чекають чотири тури, під час яких вони згадають фільми, мультфільми, саундтреки і просто поговорять про кіно. Реєстрація, до речі, потрібна і тут .

Реєстрація, до речі, потрібна і   тут

25 серпня - вечірка «ДЕФОЛТ», барбершоп KROiKA, Миру, 57, 22:00.

300 рублів

Після гарячого Дня міста саме те охолодитися лоуфай-хаусом. І знову зігрітися, вже на танцполі. Грув зададуть Circle Audio, Broosnica, Bara Dvh, Uncle Po, Karm, тобто вся ДЕФОЛТ-банда. Але цієї серпневої ночі до них приєднається саратовський діджей Camin '.

Але цієї серпневої ночі до них приєднається саратовський діджей Camin '

26 серпня - річний «Горнолужнік», фанпарк «Бобровий лог», Сибірська, 92, 14:00.

безкоштовно

В калюжу з гори в фанпарк спускаються двічі на рік - взимку на лижах, влітку на надувних човнах. Такі ось штучно змагання. Можна спостерігати з боку, а можна і з'їхати. Для цього потрібно знайти собі плавзасіб, придумати дивовижний костюм, зареєструватися і забути про сором і страх. Тим, кому вдасться краще інших, вручать призи.

26 серпня - благодійний концерт «Дмитро Хворостовський і друзі - дітям», площа Миру, 19.00.

безкоштовно

На згадку про великого баритоні в Красноярську виступлять зірки світової оперної сцени Ільдар Абдразаков, Хібла Герзмава, Айгуль Ахметшина і Борислав Струлёв, а також місцева талановита молодь. Постановкою концерту займеться модний режисер Василь Бархатов, за диригентський пульт стане Костянтин Орбелян. Великі люди, без жартів. І все це не просто так - у глядачів буде можливість зробити пожертвування і допомогти дітям з рідкісними хворобами.

27 серпня - пряма трансляція матчу «Єнісей» - «Крилья Совєтов», острів Татиш, 21.30.

безкоштовно

Красноярські футболісти потрапили в Прем'єр-лігу, але поки їм катастрофічно не щастить - жодної перемоги, найнижча місце турнірної таблиці. До того ж, до завершення реконструкції Центрального стадіону «Єнісей» базується в Тюмені, куди не кожен фанат поїде. А ось вже і не треба їхати - до п'ятого матчу в Красноярську нарешті спорудять фан-зону. У східній частині острова Татиш в понеділок вболівальники зможуть подивитися гру з самарськими «Крильями», пограти в кікер і досхочу покричати.

28 серпня - відкриття виставки «Ляльки та свята Японії», Музей художника Бориса Ряузова, Леніна, 127, 17:30.

60 рублів

Свої свята відзначили, пора за заморські прийматися. Тим більше в Красноярськ привезуть десятки ляльок: порцелянові, обереги, іграшкові самураї і імператори, фігурки кішок Манекі-Неко, неваляшки дарума і інша няшная краса.