Щорічний фестиваль тюнінгу та автозвуку AutoFest пройде на площі Леніна в Читі 10 червня

1. Щорічний фестиваль автомобільного тюнінгу, стайлінгу та якісного автозвуку AutoFest пройде 10 червня...

Щорічний фестиваль автомобільного тюнінгу, стайлінгу та якісного автозвуку AutoFest пройде 10 червня на площі Леніна в Читі, повідомив кореспонденту ІА «Чіта.Ру» 7. червня організатор заходу.

«Кожен AutoFest - це не просто конкурс найкрутіших, потужних, красивих і гучних автомобілів і мотоциклів, а цілий свято, яке щороку збирає сотні глядачів. І в цьому році ми плануємо зібрати ще більше учасників і гостей, адже захід пройде на головній площі Чити », - розповів співрозмовник агентства.

Конкурсна програма фестивалю складається з кількох категорій: «Агрегатний тюнінг», «Стайлінг», «Кращий позашляховик», «Спортивний снаряд - трофі», «Кращий паркетник», «Ретро», «Аерографія», «Шоу-стоппер», «Якість звучання »і« Звуковий тиск ». На переможців у кожній з категорій нагородять кубками та призами. Записатися на участь можна за телефоном 8-914-511-61-41.

«Також ми оголошуємо конкурс для самих маленьких автолюбителів. Потрібно принести на AutoFest свій автопарк, а о 15.00 ми оголосимо шістьох володарів найкрутіших тачок і вручимо одному з них подарунок від нашого спонсора, сімейно-розважального центру Cosmopark - «Карту почесного дитини». Записатися на участь можна за засланні », - додав організатор.

Захід розпочнеться 10 червня о 12.00, дізнатися більше про фестиваль можна в групі «ВКонтакте» .

Партнери заходу: асоціація безпеки «Грім», «Майстерня хліба», мережа магазинів «Pole-кераміка», ресторан Bacchus, мережа фітнес-клубів Profi.

На правах реклами.

Андрій Філіппов 2018-06-07 8:00 року 07 червня 2018