Навпаки "Радуга-парку" побудують торговий центр з кафе на даху

На Рєпіна - Волгоградської з'явиться нове торгово-адміністративний будинок.

У Єкатеринбурзі може з'явитися ще одне торгово-адміністративний будинок - невеликий триповерховий центр площею близько тисячі квадратних метрів. Про його будівництві заявили в ТОВ "Проектно-будівельна компанія".

Цікаво, що центр запланований прямо-таки навпроти великого відомого ТРЦ "Радуга-парк". Але творці проекту не вважають це мінусом.

- Ми зараз отримуємо дозвіл на будівництво. Сам проект вже практично узгоджено, є деякі питання, які будуть опрацьовані в робочій документації, але принципово вже нічого не зміниться, - зазначив керівник компанії Микола Комаровський. - На цьому перехресті знаходиться і великий торговий центр, зупинки громадського транспорту, високий человекопоток - це дійсно дуже прохідне місце, щоб не загубитися в "Веселці", а виділитися.

Схема розташування об'єкта.

При цьому строки будівництва торгово-адміністративного будинку будуть прямо залежати від інвесторів, які виявлять бажання взяти участь у проекті. У числі замовників можуть бути і компанії, що займаються торгівлею, і ті фірми, яким потрібен офіс.

- Ми його насправді проектувати і будувати будемо не для себе, - зазначає Комаровський, - якщо замовник захоче в ньому продавати феєрверки, наприклад, то він буде їх продавати. На всіх трьох поверхах передбачені вільні планування.

На всіх трьох поверхах передбачені вільні планування

Варто відзначити також, що проектувальники задумали експлуатовану покрівлю - судячи з ескізами, там може розташуватися літнє кафе.

Текст: Олена Баталова
Фото: документація проекту, Яндекс.Карти