У Москві відкривається Галерея Класичною Фотографії

1. Фотографії з виставки пейзажних фотографів
  2. Ярослав Амелін, арт-директор «Галереї Класичною Фотографії»: «Проект галереї народився півтора роки...

22 квітня в новій будівлі на Савінської набережній відкривається Галерея Класичною Фотографії . Площа приміщення 1500 кв. метрів, тут розташовується виставковий простір, фотолабораторії і навчальні кабінети.

Галерея Класичною Фотографії

Галерея створювалася групою московських цінителів фотографічного мистецтва 20 століття, натхнених меценатами минулого. Арт-директором став Ярослав Амелін, а головним куратором - Марк Коберт. За словами творців, виставковий комплекс розрахований на "нового культурного відвідувача", який відкритий всьому новому і Одинокова цінує мистецтво як класичне, так і сучасне.

При галереї буде відкритий загальнодоступний музей фотооптики і фотоматеріалів, а також спеціалізована бібліотека фотографічної літератури. Крім того, в галереї будуть створювати освітні програми з майстер-класами відомих фотографів, кураторів, а також активно займатися науково-дослідницькою та видавничою роботою. У планах є випуск власного щоквартального альманаху, перекладів іншомовних книг і статей по фотографії.

За словами творців, основна діяльність буде спрямована на розвиток російської фотографічної школи, тому нарівні з відомими фотографами тут будуть виставлятися й талановиті новачки. Проект повністю меценатський і комерційних цілей не переслідує. В організації виставок братимуть участь запрошені куратори.

22 квітня відкривається і перша виставка в галереї - відвідувачі побачать 120 робіт пейзажних фотографів Америки, які раніше в Росії не виставлялися. Серед них Ансель Адамс, Джон Секстон, Боб Колбренер, Алан Росс, Джеф Ніксон, Джон Уимберли. У нижньому залі галереї відкриється виставка двох російських фотографів, які друкують роботи вручну.

Фотографії з виставки пейзажних фотографів

Ярослав Амелін, арт-директор «Галереї Класичною Фотографії»: «Проект галереї народився півтора роки тому. Група московських фотографів вирішила, що в Москві немає виставкового простору для показу шедеврів фотографічного мистецтва, пейзажної, документальної фотографії і з цим посилом розпочало роботу над проектом. На сьогоднішній момент Галерея Класичною Фотографії стала найбільшим простором в Москві, спеціалізованим на фотографії. Галерея передбачає показувати виключно фотографії.
Крім цього наша галерея не просто галерея, а цілий комплекс. У нас 5 фотолабораторій, в тому числі для оренди приватних фотографів, які самі можуть приходити і проявляти свої фотографії. Також у нас є кафе на першому поверсі і бібліотека-лекторій, де згодом буде концентруватися освітня програма, а в бібліотеці будуть зібрані альбоми, книги, фотокниги, що відносяться до фотографічному мистецтву Ми намагалися зробити галерею максимально сучасної: у нас є спеціальна система підвісок і музейне освітлення. Ми плануємо і далі розвивати простір галереї і робити його все більш зручним для фотографів »
Галерея Класичною Фотографії
Савинская наб. 23 корп. 1