Пекло, рай і чистилище в "Манежі"

Великий проект однієї з найбільш відомих за кордоном російських арт-груп AES + F 25 вересня відкриє сезон в оновленому центральному виставковому залі "Манеж". Художники покажуть свою трилогію The Liminal Space: пекло, рай і чистилище, за їхнім задумом, представляють у же знамениті відеороботи "Останнє повстання", "Бенкет Трімалхіона" і Allegoria Sacra відповідно. Як повідомляють РІА "Новини", крім самих багатоканальних відеопроекцій, які створені за допомогою десятків тисяч фотографій і 3D-графіки, на виставці можна буде побачити серії цифрового живопису, колажі та скульптури, а також фільм про те, як створювалася трилогія.

Абревіатуру AES + F складають п ерші літери прізвищ художників: Тетяни Арзамасова, Лева Євзович, Євгенія Святський і Володимира Фрідкес. Ця назва добре відомо гостям Венеціанської бієнале (в 2007 і 2009 роках там показували "Останнє повстання" і "Бенкет Трімалхіона"), а також відвідувачам недавніх виставок "Священної алегорії" в Мультимедіа Арт Музеї та галереї "Тріумф".

Allegoria Sacra

Останнім часом ЦВЗ "Манеж" зазнає глобальні зміни: зміна керівництва і експозиційної концепції спричинили за собою припинення в ньому виставок хутра та ярмарки "Арт-Манеж". Як і передбачалося раніше , Главою музейно-виставкового об'єднання "Столиця" (куди крім ЦВЗ "Манеж" входять ще "Новий Манеж", "Будиночок Чехова" і деякі інші музеї) стала мистецтвознавець, куратор зі стажем і одна з творців галереї "Проун" Марина Лошак. Оновлену концепцію розвитку "Столиці", яка не омине увагою і ЦВЗ "Манеж" керівництво об'єднання пообіцяло представити у вересні. А поки можна смакувати цікаву виставку, де збереться вся "божественна" трилогія AES + F.

А поки можна смакувати цікаву виставку, де збереться вся божественна трилогія AES + F

Allegoria Sacra

"Бенкет Трімалхіона"