Творча майстерня «Шоколадне серце»

Сімейні пари що прийшли до Донецького обласного краєзнавчого музею 14 лютого були приємно вражені атмосферою свята що панувала в музеї в цей день. Запрошення до шоколадного майстер-класу що вони отримали, дали змогу понуритися у шоколадну казку.

Відвідувачі музею вже давно звикли до приємних шоколадних майстер-класів, на них можна було замість фарб малювати шоколадом, прикрашати свої малюнки кавовими зернами, прянощами, горіхами та ін. Але до дня Святого Валентина співробітниками музею майстер клас був оновлений, тепер його учасники малювали свій малюнок на кальці і тому мали змогу забрати його у вигляді шоколадної фігурки-сувеніру.

Кожен учасник робив свій маленький шоколадний шедевр для своєї коханої людини, а тому вклав душу і серце в свій витвір.