Презентація виставки «Час вибрав нас…»

Презентація виставки «Час вибрав нас…» відбудеться 7 лютого 2014 р. в 11-00 в музеї історії Великої Вітчизняної війни.

15 лютого 2014 р. відзначається 25 річчя виводу радянських військ з Афганістану. Скрізь афганську війну (1979-1989) пройшло близько 2 млн. людей, з них половина – професійні військові. Більш ніж 14 тис. солдатів, які не повернулися з Афгану, така ціна цієї війни.

Сьогодні в Донецькому краї мешкає близько 11тисяч учасників бойових дій в Афганістані, загиблих 357 чоловік.

Напередодні цієї дати воєнно-історичний музей Великої Вітчизняної війни пропонує виставку « Час вибрав нас…». Ця виставка – данина пам`яті тим, хто не повернувся з війни, та тим, хто вистояв і повернувся додому.

На виставці представлено близько 300 експонатів. Серед них документи, нагороди, фотографії, особисті речі загиблих солдатів : Героя Радянського Союзу В. Арсенова, Ю. Птицина, Ю.Остапенко, О. Пластовця та ін.. Експонуються елементи обмундирування  повітряно — десантних військ, мотострілкових дивізій, зразки зброї, протипіхотні та протитанкові міни, реактивні снаряди. Експозиція доповнюється роботами художника В.О.Ягодинця, учасника бойових дій в Афганістані – « Афганський цикл».

Виставка створена за підтримки Донецького міського «Національно-патріотичного центру імені Героя Радянського Союзу В. Арсенова», районної організації ветеранів Афганістану Петровського району.