В "фотоцентр" виставлять рідкісні фотографії Висоцького

Володимир Висоцький. Фото: foto-expo.ru

До 75-річчя Володимира Висоцького в "фотоцентр" відкривається виставка "Житіє Володимира Висоцького", на якій представлено близько ста репортажних фотографій різних авторів.

В основному в експозиції увійшли портрети Висоцького, на яких він зображений в театральних ролях, під час концертних виступів і кінозйомок, а також в колі колег і друзів. Серед них - вісім кадрів, зроблених легендарним радянським фотожурналістом Віктором Ахломовим. Також у виставці взяв участь фотограф Валерій Плотников, який провів кілька фотосесій з Володимиром Висоцьким і його останньою дружиною Мариною Владі.

Виставка триватиме до 10 лютого.

Володимир Висоцький народився 25 січня 1938 року в Москві. Свій перший вірш, присвячене пам'яті Сталіна, написав у восьмому класі. Згодом з-під його пера вийшло близько 100 віршів. Також Висоцький написав близько 600 пісень, багато з яких створювалися спеціально для кінофільмів. Однак частина композицій була заборонені цензурою. Свої композиції артист зазвичай виконував під акустичну семиструнну гітару. З 1964 року і до кінця своїх днів працював у Московському театрі драми і комедії на Таганці, де зіграв у виставах "Гамлет", "Життя Галілея", "Вишневий сад".

Найбільшу популярність в кіноіндустрії артисту принесли роботи фільмах "Место встречи изменить нельзя", "Господар тайги", Служили два товариші "," Погана хороша людина ".

Висоцький помер влітку 1980 року під сні. Причина смерті артиста досі викликає суперечки.

дивитися фоторепортаж

Посилання по темі