Театр на Таганці дасть традиційний спектакль на честь Висоцького

Володимир Висоцький. Фото: ІТАР-ТАСС

25 січня 2013 року здійсняться 75 років від дня народження Володимира Висоцького. Традиційно в цю честь у Театрі на Таганці, в якому актор служив, пройде спектакль пам'яті "Володимир Висоцький".

Як і щороку, на сцену вийдуть товариші Висоцького по сцені, які вступлять з актором в своєрідний діалог.

"І буде наростати, посилюватися відчуття його присутності - це болюча і разом радісна наскрізна нота вистави, в якому, за задумом режисера Ю.П. Любимова, головна роль належить Володимиру Висоцькому", - повідомляє прес-служба театру.

Вистава "Володимир Висоцький" був задуманий відразу після смерті актора як твердження його поетичного дару. Тоді це було необхідно - незважаючи на всенародну любов, Висоцький не мав офіційного визнання.

25 і 26 січня виступлять старі учасники вистави "Володимир Висоцький" і колеги Висоцького по сцені - Т.І. Сидоренко, А.А. Трофимов, Ю.Н. Смирнов, І.С. Бортник.

Через велику кількість бажаючих потрапити на захід, "Театр на Таганці" оголосив про заміну вистави "Мед" 26 січня на спектакль "Володимир Висоцький".

Нагадаємо, в честь 75-річчя Володимира Висоцького в Москві також проходить фотовиставка "Житіє Володимира Висоцького" , На якій представлено близько ста репортажних фотографій різних авторів. В основному в експозиції увійшли портрети Висоцького, на яких він зображений в театральних ролях, під час концертних виступів і кінозйомок, а також в колі колег і друзів.

Також 25 січня москвичі зможуть взяти участь в автобусній екскурсії під назвою "Москва Володимира Висоцького" . Подорож по місцях міста, пов'язаних з поетом-бардом, триватиме п'ять годин. Учасники дізнаються, де знаходився "будинок на Першій Міщанській в кінці", в якому виріс Висоцький, побувають на Великому Каретному, якому присвячена одна з його ранніх пісень, побачать кілька пам'ятників і меморіальних дощок на честь поета, поринуть в атмосферу 60-70-х років минулого століття.

Посилання по темі