Безруков проігнорував прем'єру фільму про Висоцького

(Казань, 1 грудня, «Татар-інформ»). Ми вже писали про те, що 29 листопада відбулася прем'єра фільму Петра Буслова «Висоцький. Спасибі, що живий ». Подивитися кіно прийшло безліч російських зірок. Судячи з відгуків фільм вийшов дуже стоїть і його обов'язково потрібно подивитися.
Валентина Юдашкіна стрічка довела до сліз, Ксенія Собчак залишилася приємно здивована якістю роботи, Тіна Канделакі теж оцінила фільм на "п'ятірку", Михайло Галустян дуже перейнявся ідеєю і акторським ансамблем, а Ольга Шелест обернула все в жарт: "Страшно не те, що ти помреш, а то, що тебе потім зіграє Безруков".
Нова робота Петра Буслова явно зацікавила все зоряне сімейство Примадонни : Алла Пугачова прийшла в кінотеатр в компанії Максима Галкіна , А в кінозалі глядач побачив Крістіну Орбакайте з Михайлом Земцовим.

Оксана Акіньшина , Яка зіграла в картині одну з головних ролей, прийшла в компанії чоловіка, якого її колеги називають "таємним чоловіком". Андрій Макаревич на прем'єру фільму "Висоцький. Спасибі, що живий!" прийшов разом з сином Іваном. Хлопець, зовні дуже схожий на батька, в кінотеатрі "похвалився" численними фенечками і пірсингом. У Івана проколот ніс, а в вусі красується масивна сережка.
Чи не з'явився тут лише актор, який не тільки зіграв одну з епізодичних ролей у "Висоцький. Спасибі, що живий", але і називався головним претендентом на втілення образу Володимира Семеновича. Мова, звичайно, про Сергія Безрукова .
Над картиною, яка ще до виходу в світ наробила багато шуму, встигли попрацювати відразу два режисери. Почав зйомки стрічки Ігор Волошин, пізніше естафету прийняв Петро Буслов. У думках про створення образу вони розійшлися. Волошин був переконаний, що Володимира Висоцького не під силу зіграти нікому із зірок вітчизняного кінематографа, Буслов ж наполегливо шукав двійника легендарного виконавця.
«На роль Володимира Семеновича претендували Машков, Безруков , Вдовиченков. Пробувався навіть син співака Микита, - поділилися з «Life News» творці "Висоцький. Спасибі, що живий". - Але для глядачів так і залишиться загадкою ім'я актора, який зіграв Висоцького ».
Майстерний грим і умілий монтаж не залишили жодної зачіпки - шанувальники продовжують гадати, хто ж виконав головну роль у фільмі "Висоцький. Спасибі, що живий".
Безруков проігнорував прем'єру фільму про Висоцького (фото)
Оксана Акіньшина розсекретила свого чоловіка (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.