StudyArt - навчання за кордоном дизайну і мистецтв - університети Італії

1. університети
  2. Мовні школи (14-19 років)

Італійський дизайн, архітектура і живопис мають виняткову репутацію у всьому світі. Варто тільки згадати такі імена як Валентино, Дольче і Габбана, Версаче, Армані, Джованні Понтія, Рафаель Санті, Пиранези, Джованні Баттіста, П'яно, Ренцо як уже хочеться зануритися в світ творчих ідей і творити ... творити ... творити. Італійські школи і університети приємно здивують своєю практичною складовою, а товариські італійські викладачі і майстри із задоволенням поділяться своїм успішним досвідом.
Детальніше про Італію Залишити відгук про країну (7) Читати блоги про країну (4)

Навчальні заклади Італії

університети

Італійський дизайн, архітектура і живопис мають виняткову репутацію у всьому світі Istituto Italiano di Fotografia

З 1993 року Італійський інститут фотографії IIF служить професійним орієнтиром для нового покоління талановитих фотографів. У стінах IIF фотографія виступає мовою вираження, стилю та інновації. Це філософія, яка лежить в основі практичного навчання і дозволяє студентам виробити свій власний стиль і сприйнятливість до сучасної мови фотографії.

Istituto Marangoni Milano Istituto Marangoni Milano

Istituto Marangoni - лідируючий європейський інститут сфери моди і дизайну, який має кампуси в трьох столицях світової моди - Мілані, Парижі та Лондоні. Istituto Marangoni є кузнею дизайнерів італійського одягу. З 1935 року інститут підготував три покоління професіоналів, які є надбанням університету, Італії і всієї індустрії моди і дизайну.

NABA NABA

NABA проводить підготовку студентів і професіоналів в області дизайну, моди і текстилю, театрального дизайну, графічного дизайну та його управління, медіа дизайну та візуального мистецтва.

Domus Academy Domus Academy

Академія Domus заснована в 1982 році в Мілані з метою розвитку освіти в області італійського дизайну і моди. За роки свого існування Domus завоювала репутацію престижної школи в області моди і дизайну.

Istituto Europeo di Design Italy Istituto Europeo di Design Italy

Istituto Europeo di Design - велика майстерня, гнучка і динамічна, заснована на італійській культурі з привнесеними інноваційними елементами з усього світу. Школа дизайну розробила спеціальний навчальний план для талановитих студентів з унікальним творчим баченням, що говорять на будь-якій мові.

Мовні школи (14-19 років)

Summer in Florence

Літні канікули в Італії - це цікавий досвід навчання в одному з найкрасивіших міст Європи і насичена програма відпочинку. Флоренція - перлина епохи Відродження, синонім високої культури і вишуканості.