Лекція «Символізм в мистецтві Срібного століття: Михайло Врубель, Віктор Борисов-Мусатов, Павло Кузнєцов, Кузьма Петров-Водкін» у Владивостоці в Приморська державна картинна галерея 29 жовтня 2015

Подія додано в обране Подія додано в обране   Додати в обране   29 жовтня в 17:00 відбудеться лекція відомого літературного і арт-критика Олександра Лобичева «Символізм в мистецтві Срібного століття: Михайло Врубель, Віктор Борисов-Мусатов, Павло Кузнєцов, Кузьма Петров-Водкін» з циклу «Дзеркала XX століття»

Додати в обране

29 жовтня в 17:00 відбудеться лекція відомого літературного і арт-критика Олександра Лобичева «Символізм в мистецтві Срібного століття: Михайло Врубель, Віктор Борисов-Мусатов, Павло Кузнєцов, Кузьма Петров-Водкін» з циклу «Дзеркала XX століття».

Вхід: 200 руб. Для членів СХ, мистецтвознавців-членів АІС, студентів художнього відділення ДВГХА - вхід безкоштовний (при собі мати квиток).

Символізм став першим модерністським напрямком в російській мистецтві, з нього починається Срібний вік вітчизняної культури. Від Врубеля до Петрова-Водкіна, від мистецького об'єднання «Світ мистецтва» до групи «Блакитна троянда» - символізм в образотворчому мистецтві був найтіснішим чином пов'язаний з літературою і постає сьогодні найяскравішим і значною подією, що вплинула на всю наступну культурне життя Росії. Міфологічні мотиви і релігійні шукання, містичні одкровення і екзотичні подорожі стали основними темами і сюжетами в живописі та графіці російського символізму. У лекції використовуються твори з фондів Приморської державної картинної галереї.

Довідки за тел .: +7 (423) 241-06-10.

вул. Алеутская, 12

наверх Повна версія сайту