Як безкоштовно потрапити в московські музеї: розклад, адреси

Фото: Євгенія ГУСЕВА / »КП» - Москва

Такі дні вільного відвідування трапляються під час акцій, наприклад «Ночі в музеї» або в День культурної спадщини, а також кожної третьої неділі місяця.

Куди йти і що дивитися?

15 квітня припало: деякі скарбниці столиці стануть заздалегідь відзначати День культурної спадщини (взагалі-то він 18 квітня, але це робочий день) плюс третю неділю місяця. А це значить, що в музеях можна не тільки побувати безкоштовно, але і подивитися спеціально приготовлені програми.

Отже, 15 квітня «за так» чекають в гості наступні музеї: Музей Москви і його філії (музей археології, «Англійське подвір'я», садиби «Влахернское-Кузьминки». Музей історії «Лефортово»), Музей О.С.Пушкіна, Будинок -музей М. Цвєтаєвої, Булгаковський дім, музей «Садове кільце», музей оборони Москви, Державний Дарвіноскій музей, Державний біологічний музей ім. Тімірязєва, галерея на Солянка, музей «Історія Танка Т-34», МГВЗ «Новий Манеж», музей космонавтики та багато інших.

Повний список учасників акції на сайті: mos.ru

У музеях покажуть постійні експозиції, а також тимчасові проекти. Нагадуємо, щоб потрапити в музей, необхідно отримати безкоштовний квиток в касі.

Нагадуємо, щоб потрапити в музей, необхідно отримати безкоштовний квиток в касі

День культурної спадщини: концерти, байки і чай з бубликами

Звичайно, головні події нас чекають 18 квітня. Але і в неділю обіцяна непогана культурно-розважальна програма.

У музеї-заповіднику «Коломенське» пройде зустріч з народним артистом Валерієм Баринова. Він розповість про те, яким був його шлях в актори, поділиться цікавими історіями зі свого життя, а також заспіває романси і пісні.

У садибі «Любліно» для відвідувачів приготували кілька імерсивні програм. У них-то і зможуть взяти участь гості. Можна буде послухати живе виконання класичної музики, побачити парадні бальні танці, подивитися, як грають на ірландській волинці і дізнатися, чим вона відрізняється від шотландської.

Цей музей вражає самим своїм зовнішнім виглядом, адже знаходиться він в будівлі колишньої садиби родини Тализіна на Воздвиженці - видатній пам'ятці російського класицизму, а одне з виставкових просторів МУАР - флігель з промовистою назвою «Руїна» - взагалі вважається однією з найбільш незвичайних майданчиків та .. .

Любителів історії чекають салонні забави часів королеви Вікторії.

А ще, всім, хто збирається в Любліно підказують. Там пройде літературна вікторина за романами і казкам Англії, Італії, Франції і, звичайно, Росії. Можна все це заздалегідь освіжити в пам'яті.

У фіналі програми - пісні і танці, а також чаювання з бубликами.

У «Измайлове» теж заплановано великий концерт. У виконанні лауреатів вокальних конкурсів прозвучать класичні твори.

Космос завжди був і досі залишається загадкою для землян. І в XXI столітті він не перестає дивувати і уяву людей. Тому Музей космонавтики, напевно, і є одним з найпопулярніших в Москві ...

У музеї Москви за музичне оформлення Дня спадщини відповідають групи Smitanaband, Backstage, Girls 'Band, «Чеснок'» і скрипковий дует. Художник Андрій Логвин (15 квітня, 15.00) влаштує перфоманс і на очах у глядачів створить арт-об'єкт. Юних відвідувачів музею навчать, як правильно читати реп. Крім того, в планах три екскурсії по Будинку генерал-губернатора Москви і Петровському подорожнього палацу і по виставці «Стара квартира».

14 і 15 квітня у внутрішньому дворику Музею Москви розгорнеться блошиний ринок.

Подробиці на сайті: http://mosmuseum.ru/

Для відвідувачів столичних музеїв з'явився новий вигідний абонемент

НЕ ПРОПУСТИ!

Зірки читають казки

Цими вихідними завершується фестиваль «Великодній дар». На його майданчиках заплановано чимало цікавих подій - вистав, майстер-класів, зустрічей і цікавими людьми.

14 квітня на Тверській площі з 11.00 до 18.00 можна буде послухати, як читають улюблені літературні твори відомі москвичі. Серед читців - телеведучі Аріна Шарапова (11.00-11.30), Антон Привільне (18.00-18.30), Тутта Ларсен (14.00-15.00) і актор Денис Косякова (17.00-18.00).

Прямо тут на майданчику можна зробити добру справу. Гостей просять принести з собою нові або вже прочитані книги і передати їх в дар благодійним організаціям. Потім ці видання направлять в різні інтернати.

Відвідувачі майданчика почують уривки з твору «Вафельне серце» Марії Парр, «Незнайка» Миколи Носова, оповідь Леоніла Філатова «Про Федота-стрільця, удалого молодца» та інші твори.

Подробиці на офіційному сайті www.mos.ru/dar

Прозвучать кращі духовні твори і не тільки

А що ще?

- «Москіно» приготувало на квітень багату програму для дітей. У мережі кінотеатрів (в неї входять: «Берізка», «Вимпел», «Іскра», «Молодіжний», «Політ», «Супутник» можна безкоштовно подивитися культові картини радянського часу. Наприклад, «Біле ікло», «Велика космічна подорож »,« Марія-майстриня »,« Нові пригоди капітана Врунгеля »та інші. Крім того, можна подивитися програми Суздальського фестивалю мультфільмів, розраховані на самий різний вік. Вхід безкоштовний, але обов'язкова реєстрація.

Куди йти і що дивитися?