Бенюк і Хостікоєв досліджують характер пернатих

Жорстока боротьба втіленого символу свободи, героїчної Жанни Д'Арк за звільнення Франції від англійських загарбників. Ми по-різному ставимося до цього персонажу. Але ніхто не наважиться применшувати значущість юної француженки в світовій історії: за часів Столітньої війни вона перевернула мислення тисяч співвітчизників, її силою духу і прагненням до свободи захоплювалися вороги. До сих пір вона викликає сум'яття уми можновладців по всьому світу, ставши своєрідним попередженням їм про нищівної силі народу. Жорстока боротьба втіленого символу свободи, героїчної Жанни Д'Арк за звільнення Франції від англійських загарбників

Юрій Рибчинський

У співавторстві з композитором Геннадієм Татарченко наш видатний одноплемінник поет Юрій Рибчинський створив рок-оперу «Біла ворона», присвячену юної французької войовниці. З часів першої прем'єри в театрі ім. Івана Франка і ось уже на протязі 12 років рок-опера «Біла ворона» збирає аншлаги в залах Польщі, Австрії, Німеччини, Франції та багатьох інших містах світу.

Рок-опера «Біла ворона»

Чудова музика, прекрасні вірші і незвичайні декорації занурюють глядача в атмосферу Столітньої війни, змушуючи співпереживати все її перипетії. 22 лютого в Національному академічному театрі російської драми ім. Л. Українки театральна компанія «Бенюк і Хостікоєв» представить свою інтерпретацію знаменитої драматичної поеми. У виставі задіяно цілі сузір'я вітчизняних служителів Мельпомени: Наталя Сумська, Юлія Вдовенко та Ігор Рубашкін, і, звичайно, самі маестро Бенюк і Хостікоєв вкотре змусять тріпотіти серця глядача, захоплені неповторною грою.