Цікаві місця в Вологді

1. Незвичайні пам'ятки Вологди

Цікаві місця в Вологді - ансамбль Володимирських церков, Червоний міст, будинок Пузан-Пузиревський і інші об'єкти зустрінуться туристам під час пішохідної або автобусної екскурсії.

Незвичайні пам'ятки Вологди

• Арт-об'єкт "Двері в ...": є пам'ятник у вигляді кованої двері на перетині вулиць Маяковського та Ленінградської. Двері прикрашає сонце, Вологодський Кремль і золоті рибки, а піднята вона на підставу у вигляді карти міста. Кажуть, ця двері ведуть в щастя, тому перед тим, як увійти, багато труть сонце в центрі цього арт-об'єкту і тричі стукають ручкою-молоточком по дверях.
  • "Млин бажань": кожен зможе загадати бажання і "зазирнути" в своє майбутнє, покрутивши крила млина (на них зафіксовані написи "любов", "щастя", "дружба" і "мрія") в Кремлівському сквері.
  • Лавка "Посидимо поокаем": вона присвячена вологодським говору, а присіли на неї, зможуть помилуватися алеєю Кремлівської площі і берегом річки Вологди, і зробити унікальні фотознімки.

Які цікаві місця відвідати в Вологді?

Згідно відгуками мандрівників, гостям Вологди варто побувати в музеї "Світ забутих речей" (тут вдасться побачити відтворені інтер'єри кабінету, вітальні, їдальні і дитячої 19-початку 20 століть, помилуватися реліквіями з сімейних колекцій і архівів, відвідати виставку "Історія Вологодського портрета 18- 19 століть "і бути присутнім на музично-літературних вечорах), Музеї мережива (на другому поверсі музею гості оглянуть не менше 700 експонатів, а на першому поверсі до їхніх послуг - інформаційний термінал, музейне кафе та салон-магазин, де можна обзавестися пам'ятними сувенірами) і Будинку-музеї Петра I (на огляд екскурсантів виставлено "зерцало" з указами Петра I, його одяг, посмертна маска, голландські стільці з датою "1704" і ще 100 експонатів).

Обов'язково варто звернути увагу на дзвіницю Софійського собору (її куранти - головний годинник міста), з оглядового майданчика якої перед кожним відкриється красива панорама Вологди і околиць. Крім того, піднялися на дзвіницю зможуть побачити російські, голландські та німецькі дзвони 17-19 століть.

Парк Ветеранів праці - місце, куди цікаво буде сходити всією сім'єю заради зелених пейзажів, Поляни гармоністів (ветерани у вихідні зможуть бути присутніми на концерті духового оркестру), Подвір'я Баби-Яги (по вихідним дітей запрошують на театралізовані вистави, а також погодувати тварин і зробити фотографії з хатинки Баби-Яги), лучно-арбалетного тиру, 8 мобільних і 13 стаціонарних атракціонів. Що стосується зимових розваг в парку, то гості зможуть покататися на лижах, ковзанах, санному поїзді Діда Мороза.

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 21.06.2016

фотографії

Популярні статті

Які цікаві місця відвідати в Вологді?