Будинок Копилова. Історія з продовженням

Складно пройти повз цього будинку, не затримавши на ньому погляд Складно пройти повз цього будинку, не затримавши на ньому погляд. «1881 рік. Цей домь Василя Копилова », - стверджує запис на його фасаді. Високий, кремезний, грунтовний - він демонструє широту селянського смаку і кругозору, викликає у гостей музею змішані почуття: від здивування до повного захоплення! Як і понад століття тому, так і зараз хата Копилова є центром загальної уваги. Кожен прийшов до музею вважає своїм обов'язком сфотографуватися на його фоні. Будинок має всі шанси стати не тільки візитною карткою музею «Семёнково, але і всієї Вологодської області. Календарі, магніти і, нарешті, кадри з відомого кліпу «Олега Скретч & The Outsiders - Місто» - підтвердження сказаного.

Будинок незвичайний зовні, але не менш цікавим він має стати в результаті реставрації зсередини. Відразу після того, як Будинок незвичайний зовні, але не менш цікавим він має стати в результаті реставрації зсередини були підведені підсумки робіт по Гранту, наданого Фондом американських послів зі збереження культурної спадщини Держдепартаменту США в рамках проекту «Збережемо російський будинок на Російському Півночі» на екстер'єрах пам'ятника, фахівці музею підготували нову заявку на продовження робіт з відтворення інтер'єрів будинку Копилова. Вже скоро у вересні 2014 року відвідувачі музею зможуть оцінити затишок селянської хати, побачити обклеєні приміщення житлових хат, три грубки, одна з яких розміститися на рівні подклета в «Торгової лавці». Все це стане можливим завдяки наданню музею Гранта Посольством Сполучених Штатів Америки в Москві в розмірі 99 тисяч доларів США.

Ну, а поки усуваються юридичні формальності і вирішуються організаційні питання, всі бажаючі протягом серпня 2013 року можуть відвідати виставку «Збережемо російський будинок на Російському Півночі», створену за підсумками першого етапу робіт на Ну, а поки усуваються юридичні формальності і вирішуються організаційні питання, всі бажаючі протягом серпня 2013 року можуть відвідати виставку «Збережемо російський будинок на Російському Півночі», створену за підсумками першого етапу робіт на   екстер'єрах пам'ятника, а заодно побачити поточний стан об'єкта екстер'єрах пам'ятника, а заодно побачити поточний стан об'єкта.

Слідкуйте за розвитком подій!