50% вчителів не змогли виконати завдання з математики

1. Схожі записи

Близько половини вчителів за результатами апробації єдиних федеральних оціночних матеріалів з таких предметів, як «математика та інформатика» та «основи моральної культури народів Росії», не впоралися з роботою. Відповідну інформацію розповсюдила прес-служба Рособрнадзора.

З історії, економіки, «Росії в світі», російської мови та літератури отримали незадовільний результат майже чверть учителів. Найуспішніше педагоги впоралися з «суспільствознавство» і «правом». Найвищий рівень підготовки продемонстрували викладачі рідної мови і рідної літератури ».

За словами глави Рособрнадзора Сергія Кравцова, мета цих досліджень - «зробити відповідні висновки для системи педагогічної освіти та підвищення кваліфікації, щоб наша система підготовки педагогічних кадрів була однією з кращих в світі».

Нова модель атестації
Остаточний варіант моделі атестації вчителів буде затверджений тільки після широкого громадського обговорення, яке завершиться до 2020 року, повідомляє прес-служба міністерства освіти з посиланням на слова міністра Ольги Васильєвої.

«Ми дуже хочемо затвердити і створити з вашою допомогою таку модель атестації наших педагогів, яка стане справжнім стимулом професійного зростання, дозволить вчителям без збору портфоліо і маси інших документів забезпечити проходження процедури атестації на робочому місці. Ми плануємо, що доопрацьована остаточна версія моделі атестації пройде обов'язково широке громадське обговорення і в остаточному варіанті буде затверджена в 2020 році », - наводиться в повідомленні слова Васильєвої.

Оцінка якості освіти
Оцінку якості освіти на основі практики міжнародних досліджень проведуть у всіх школах Росії до 2024 року, повідомила в минулому вересні віце-прем'єр РФ Тетяна Голікова.
Вона уточнила, що це робиться для того, щоб розуміти і реалізувати той показник, який позначений в указі президента - потрапляння в десятку країн за якістю загальної освіти.

Російська школа демонструє успіхи
Президент Росії Володимир Путін вважає, що російська школа демонструє успіхи, про що свідчать результати виступів російських школярів на міжнародних олімпіадах.
Таку думку глава держави висловив в ході зустрічі з лауреатами Всеросійського конкурсу «Учитель року-2018», яка пройшла 3 жовтня в Президентській бібліотеці в Санкт-Петербурзі.

Президент зауважив, що робота педагогів є головним джерелом енергії розвитку. При цьому він додав, що «для того, щоб навчити дітей вчитися, треба самим вчитися в сучасному світі». Він зробив акцент на тому, що це обов'язкова вимога для фахівців в будь-якій галузі, уточнивши, що має на увазі і сферу шкільного справи, і всієї педагогіки в цілому.

джерело: РІА Новини

Схожі записи

Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter.