Дивіться канал 360 Підмосков'ї за допомогою програми Wifire TV

Канал «360»: загальна інформація

Цікаві факти про телеканал

Популярні телешоу каналу

Популярний в столиці і області канал «360» Підмосков'ї почав своє мовлення ще в 2003 році. З того моменту власникам вдалося забезпечити охоплення аудиторії числом в 36 мільйонів глядачів.

Ідея створення каналу 360 градусів, що іменувався «Підмосков'ї», належить колишньому губернатору Московської області Борису Громову. Раніше канал Підмосков'я вів 18-годинне мовлення. Успіх серед глядачів став кроком до того, що вже через 5 років існування канал почав віщати цілодобово.

Новини каналу «360» Підмосков'ї розповідають про економічні, культурні, соціальні події області. Новини каналу «360 градусів Підмосков'ї» не оминають увагою і важливі проблеми, які цікавлять громадян Москви і Підмосков'я.

Якщо ви бажаєте дивитися «360» Підмосков'ї, скористайтеся додатком , Яке можна завантажити на нашому сайті.

• На московському телебаченні мовлення каналу «Євроньюс» було припинено і замінено телебаченням «360» Підмосков'ї.
  • Журналісти, які працюють на ТБ «360» Підмосков'ї, безліч разів отримували призи в різних номінаціях професійних конкурсів.
  • На конкурсі «Точка.ру» канал ТВ «360» Підмосков'ї отримав приз за кращий сайт.
  • Три роки тому телеканал став лауреатом солідних премій «Велика цифра» і «Золотий промінь».

Дивитися канал «360» Підмосков'ї люблять телеглядачі різних статей і вікових категорій. Передачі настільки різноманітні, що кожен може знайти те, що доведеться йому до смаку.

• «Садиби». Захоплюючі телепрогулянку по парках і залам красивих садиб Підмосков'я. Сьогодні це пам'ятники архітектури, а раніше в них жили люди, таємниці яких до сих пір зберігаються в цих стінах.
  • «Найяскравіше». Творці телеканалу спеціально підбирають цікаві, яскраві і незвичайні опису подій. Молоді глядачі дивляться телеканал «360» Підмосков'ї в тому числі і завдяки цій передачі.
  • «6 почуття». Цікаві факти, незвичайні поради, про які знають люди з добре розвиненим шостим почуттям.
  • «Суперферма». Ведучий проводить день на фермах Підмосков'я, розповідаючи про особливості господарства.
  • Багато глядачів телеканалу вважають за краще дивитися новини «360» Підмосков'ї.

Тарифи і послуги ТОВ «Нет Бай НЕТ Холдинг» можуть бути змінені оператором. Повна актуальна інформація про тарифи та послуги - в розділі «тарифи» або за телефоном, вказаним на сайті.

Заявка на підключення