«Виноградний» фольклор. У центрі «Камертон» виступить хор російської пісні «Виноград»

Фото: Магнітогорський робочий

Протягом п'яти років цей фольклорний колектив радує глядача унікальною співочої культурою і неповторним виконавським стилем.

Концертне життя хору насичена пам'ятними подіями - тільки в минулому році артисти побували з конкурсними та гастрольними поїздками в Москві, Єкатеринбурзі, зробили круїз по Челябінській області.

- У ювілейну програму ми зібрали найяскравіші зразки російської, зокрема уральської пісенної культури. При виборі репертуару для нас важливо духовний зміст пісень, їх відгук у серцях глядачів. Народні і козачі пісні зіллються в єдину сюжетну лінію, малює «картинки» з життя уральської сім'ї: сцени з дитинства, «Колядки», сватання, весілля, війну. Кульмінацією концерту стануть російські народні пісні «Та полети стріла» і «Богородична пісня»,

- зазначає засновник і керівник хору російської пісні «Виноград» Ольга Макаренко.

На завершення заходу, який розпочнеться 16 лютого о 18.30, музичні вітання «Виноград» адресують міський дитячий оркестр народних інструментів (керівник Ольга Кочина), ансамбль викладачів відділення народних інструментів магнітогорського центру «Камертон», Юрій Ягодінцев (баян), солісти Максим Гаврус, Поліна Синіцина, Поліна Єгорова, Діана Ігімбаева, ансамбль «Виноградинки».

Олена ВІКТОРОВА / Служба новин «МР» ©