NEWSru.com :: Помер народний артист СРСР, актор Малого театру Віктор Коршунов

Помер народний артист СРСР, актор Малого театру Віктор Коршунов

На 86-му році життя помер народний артист СРСР, актор Малого театру Віктор Коршунов. Про це повідомив ТАСС художній керівник Малого театру народний артист СРСР Юрій Соломін.

"Останнім часом Коршунов сильно хворів. Напередодні з ним в останній раз розмовляли колеги по телефону, і він говорив так, як ніби-то прощався", - розповів Соломін.

"Шкода, нескінченно шкода, - сказав він. - Ми разом з Віктором Івановичем пропрацювали довгі роки - понад півстоліття, 25 років разом керували Малим театром".

Прощання з Віктором Коршуновим пройде 21 квітня в приміщенні Малого театру на Великій Ординці.

Коршунов - радянський і російський актор театру і кіно, театральний режисер, театральний педагог. Народився 24 листопада 1929 року в Москві. У 1951 році закінчив школу-студію МХАТ. З 1952 року Коршунов - артист Малого театру. З 1985 року він був директором, а з 1998 по 2009 рік - генеральним директором Малого театру, нагадує "Інтерфакс" .