Урочистий прийом ветеранів пройшов в Адміністрації Єкатеринбурга

5 травня 2017 16:26 5 травня 2017 16:26   Глава Єкатеринбурга - Голова Єкатеринбурзькій міської Думи Євген Ройзман і глава Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександр Якоб в п'ятницю, 5 травня, провели урочистий прийом ветеранів Великої Вітчизняний війни, присвячений Дню Перемоги

Глава Єкатеринбурга - Голова Єкатеринбурзькій міської Думи Євген Ройзман і глава Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександр Якоб в п'ятницю, 5 травня, провели урочистий прийом ветеранів Великої Вітчизняний війни, присвячений Дню Перемоги.

На зустріч були запрошені ветерани - учасники Великої Вітчизняної війни - славні захисники Вітчизни, трудівники тилу, ветерани збройних сил, керівники рад ветеранів, силових відомств і структур, Герої Росії, які проживають в Єкатеринбурзі. На урочистому заході прозвучали мелодії воєнних років і знамениті марші, а також пісні, які наближали Перемогу. Свій виступ для учасників Великої Вітчизняної війни підготували творчі колективи уральської столиці.

«Прийоми напередодні чергової річниці Великої Перемоги - це добра традиція в Єкатеринбурзі. Сьогодні я хотів би привітати вас з 72-ю річницею Перемоги. Ми не повинні допустити, щоб історія, яка нам дорога, забувалася або переверталася. Ми не повинні забувати ті подвиги, які були здійснені на фронті і в тилу. Свердловськ ні фронтовим містом, але саме він забезпечив надійний тил всій країні - приймаючи евакуйованих громадян, заводи, підприємства, музеї, театри і так далі. Тут були розгорнуті госпіталі, евакуаційні пункти. У нас вироблялася продукція для забезпечення всім необхідним фронту. Свердловчане зробили справжній трудовий подвиг. Багато хто пішов на фронт. У ті роки населення Свердловська становило 423 тисячі чоловік, з них майже 100 тисяч пішли на фронт. На жаль, значна частина з них вже не повернулася додому. Шановні ветерани! Прийміть сердечні вітання з цим святом! Я хочу побажати вам міцного здоров'я на довгі роки і сподіваюся, що в наступному році ми знову всі разом зберемося на урочистий прийом », - привітав присутніх Олександр Якоб.

Варто відзначити, що багато єкатеринбурзькі ветерани ведуть активне громадське життя - відвідують школи, розповідаючи підростаючому поколінню про свої фронтові і тилових подвиги і представляючи їм справжню історію Великої Вітчизняної війни від першої особи, беруть участь в різних міських заходах. Багато ветеранів, які прийшли на урочистий прийом, планують особисто відвідати парад військ Єкатеринбурзького гарнізону, який пройде в уральській столиці 9 травня о 10:00.

Більш детальна програма заходів Дня Перемоги розміщена на сайті победа.екатерінбург.рф .

Текст підготував Тимур Насібуллін

Фото: Юрій Ломакін