«Схід - справа тонка» або національні особливості ведення переговорів

«Схід - справа тонка» або національні особливості ведення переговорів   Труднощі, що виникають при зіткненні різних культурних цінностей, стилів спілкування, норм поведінки, гостро відчуваються при веденні переговорів з іноземними партнерами, при встановленні контактів з представниками інших культур «Схід - справа тонка» або національні особливості ведення переговорів

Труднощі, що виникають при зіткненні різних культурних цінностей, стилів спілкування, норм поведінки, гостро відчуваються при веденні переговорів з іноземними партнерами, при встановленні контактів з представниками інших культур.
Тренінг знайомить слухачів з традиціями, звичаями, особливостями ведення ділових переговорів з представниками Японії, Китаю, Індії, Ізраїлю, Німеччини, Америки, Англії, навчає доречно поведінкових реакцій в спілкуванні з представниками інших культур.

Аудиторія: керівники, менеджери вищої та середньої ланки, все ті, кому за родом своєї діяльності доводиться вести переговори Аудиторія: керівники, менеджери вищої та середньої ланки, все ті, кому за родом своєї діяльності доводиться вести переговори.

Вартість: 15 800 руб Вартість: 15 800 руб.

Як взяти участь Як взяти участь

Розклад заходів Розклад заходів

Програма тренінгу: Програма тренінгу:

1. Захід і Схід, Росія і Європа: сценарії розвитку при веденні бізнесу. Стратегія і тактика успішних переговорів.

• Інша культура: друзі чи вороги? Чи можливо розуміння
    • Уникайте узагальнень або як бути інтернаціональним людиною
    • переваги багатокультурності
    • Хто ти: високо- і низько-контекстуальні культури: як застосовувати це на практиці
    • Типи управлінських культур або що потрібно знати про культуру своїх партнерів
    • В якій корпорації ти працюєш: типологія по Ф.Тромпенаарсу
    • Синергетичні навички: успіх міжнародного керівника
    • «Свій серед чужих» або секрети роботи в міжкультурної корпорації

2. Ділова Європа: міжкультурна комунікація

• Підготовка до переговорів із західними партнерами. Що можна робити, а чого не можна з західними партнерами по переговорах
    • Традиції ділових кіл Старого Світу
    • Десять правил при поїздках до Європи
    • Як себе вести. Переговорний бізнес етикет. поняття пристойності
    • Проведення ділових і дружніх зустрічей, необхідні фрази, підношення подарунків
    • Як розважити гостей-європейців
    • Що робити якщо партнер по переговорам - жінка
    • Імена і титули, що слід знати
    • «Що вдягнути» або дрес-код для переговорів із західними партнерами

3. Як вести бізнес з східними партнерами

• Специфіка Сходу і її вплив на переговорний процес
    • «Все не як у нас»: чому ми потрібні один одному
    • Чим ризикує директор або «людський фактор» зі східною специфікою
    • «Предметна активність небезпечна» або схема і структура «східних» переговорів.
    • За столом переговорів: етика і етикет
    • Спостереження в процесі переговорів: поза, міміка, жести - їх значення в східній культурі.
    • По одягу зустрічають: що потрібно знати про дрес-коді

Інша культура: друзі чи вороги?