Де відзначити Хеллоуїн-2017 Москві

1. Дитячий Хеллоуїн
  2. .

Сяючі гарбуза, маскарадні костюми і зловісний сміх - так, зовсім скоро настане Хеллоуїн, або День всіх святих, який традиційно святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Відзначити свято весело, страшно, захоплююче або цікаво можна в останній уїк-енд жовтня. Як? Розповімо в нашій добірці "Хеллоуїн 2017".

Вечірка з кавер-версіями улюблених хітів Metallica, Led Zepellin, Guns'n'Roses і безлічі інших дорогих серцю пісень у виконанні гуртів Tomcat і The Priest - старий добрий рок і метал і обіцянку запалити цей вечір.

Клуб Театр', Стара Басманная вул, будинок 20, початок о 20:00, ціна квитка - 500 рублів.

Відразу після «шкільної» вечірки той же клуб Театр' запрошує тих, хто жадає видовищ, на самий страшний свято HALLOWEEN HOROOR NIGHT . Костюмована вечірка, музичне шоу, конкурси та подарунки під акомпанемент жахливого веселощів і жахливої ​​радості - все для того, щоб ваш настрій стало по-справжньому святковим.

Адреса: Стара Басманная вул., Будинок 20, квитки від 400 рублів, студентам - знижка.

Клуб 16 тонн запрошує всіх бажаючих зачинити гермошлем на ходу, заспівати про любов і станцювати полонез - Сергій Чиж Чиграков і його компанія виступлять в суботу, 28 жовтня.

Адреса: Пресненський вал, будинок 6, будова 1, ціна квитка 2500

Приправити Хеллоуїн нотками ностальгії можна на « Вечірці-маскараді «Halloween 90-х» , В суботу, 28 жовтня о 23:55.

Танцюючі зомбі, танцюючі відьми і перевертні, Співаючі пісні «Руки Вверх» і Prodigy? Це монстріческі легко, так само як і Scooter і «Блестящие», «Spice Girls» і «Демо» - і багато, багато іншого - прокотитеся на жахливо швидкої машині музичного часу на костюмованої вечірці в КЗ Известия-Hall.

Адреса: Пушкінська площа, будинок 5, квитки - від 500 рублів.

Дитячий Хеллоуїн

Хеллоуїн для дітей в Москві також обіцяє бути цікавим - особливо з урахуванням того, що в цей же час в багатьох школах починаються канікули. Куди ж піти в дні осінніх канікул з дітьми і де відзначити Хеллоуїн?

Стартує святковий тиждень для дітей з 26 жовтня - саме в цей день виходить в російський прокат мультфільм « Ми - монстри », Або« Happy family »-« щаслива родина »в оригіналі. Жахливі проблеми жахливих семеек Дракули і Франкенштейна - захоплююче і лякаюче, чи не так?

Кідзанія пропонує відчути весь цей Rock 31 жовтня, 1 і 2 листопада на вечірці ROCK HALLOWEEN для дітей - страшне веселощі все цілими днями в атмосфері запального року. Хімічні досліди, конкурс маскарадних костюмів і багато іншого чекає ваших дітей в ТЦ Авіапарк. Квитки - 1790 рублів.

До речі, 3, 4 і 5 листопада Кідзанія запрошує дорослих (або дітей, які досягли віку 18 +) відзначити свято по-особливому - гостям пропонуються квести, екскурсії, конкурс на кращий костюм, цікаві експерименти і хімічні досліди, жива музика і караоке - словом, Let's Rock! Ціна квитка - 2190 рублів.

Музичний театр "Айвено" за адресою вулиця Івана Франка, 14, запрошує подивуватися неймовірним магічним прийомам і зануритися в світ містики на прем'єрному шоу ілюзіоніста Євробачення. 31 жовтня і 3 листопада 2017, ціна квитків - від 1000 рублів.

31 жовтня гостей Театру С.А.Д. в Аптекарському городі чекає справжнє святкування Дня всіх святих, на якому гостей, старше 6 років, чекають костюмована вечірка, міжнародне містичне шоу "Культурний Хеллоуїн", виступ солістів оперного дуету «Open Opera Project» з виконанням містичних і загадкових творів, а також можливість побачити художній розпис гарбузів в стилістиці Хеллоуїна. Гості також зможуть побачити гарбуз вагою більше 4 центнерів, яка виросла в саду. Початок шоу о 20:00, адреса м Москва, проспект Миру, будинок 26, стр. 1. Квитки в касі Театру С.А.Д. в «Аптекарському городі» і онлайн на сайті театру.

31 жовтня Московський дитячий театр Тенея й запрошує дітей старше 6 років і їх батьків на спектакль-екскурсію « Де живуть тіні ». На екскурсії гості зможуть заглянути по той бік театру, і дізнатися, звідки беруться і як же живуть тіні. Екскурсію веде головний художник театру Володимир Платонов.

Адреса: м Москва, Ізмайловський б-р, д.60 / 10, вартість квитка 700 рублів.

.

Фото: hortus.ru, vk.com/teatrmoscow

Як?
Куди ж піти в дні осінніх канікул з дітьми і де відзначити Хеллоуїн?