Вечір для кіноманів. Магнітогорцев запрошують взяти участь у Всеросійській акції «Ніч кіно»

Фото: Магнітогорська картинна галерея

Магнітогорськ. Вона буде проходитиме 25 серпня з 16.00 до 18.30 в Магнітогорській картинної галереї.

Організаторами заходу, приуроченого до Дня російського кіно, виступили Міністерство культури РФ, Фонд кіно і портал культурної спадщини і традицій Росії «Культура.РФ».

На один вечір музей перетвориться в кінозал. На відвідувачів чекає прем'єрний показ короткометражного фільму «Дзвінок на дачу» магнітогорського режисера Ігоря Гончарова (початок о 16.30), перегляд трьох передач з літературного циклу «Миттєвості» (початок о 16.20) і фільму, створеного співробітниками картинної галереї, «А я один на світі місто знаю ... »(початок о 16.00). Ця робота удостоєна першого місця в Міжнародному конкурсі мультимедійних ресурсів, проведеному Державним Російським музеєм в 2017 році.

Любителі образотворчого мистецтва тим часом зможуть побачити виставки Магнітогорській картинної галереї. Організатори пропонують відвідати експозицію живопису, графіки, скульптури із зібрання МКГ «По країнах і континентах», оцінити «Крихке чарівність» художнього фаянсу і порцеляни радянського періоду (з 16.00 до 17.00 пройде захоплююча екскурсія по цій виставці), а також роботи творчої групи художників « триколор »з Уфи.

Пройдуть тематичні майстер-класи та обговорення фільмів. Всі бажаючі візьмуть участь у музейному орієнтуванні і зроблять знімки на пам'ять в тематичних фотозоні. Любителі кінематографа зможуть спробувати свої сили в вікторині. Правильно відповівши на питання про кіно, вони приєднаються до чаювання в кінобуфете. Одним з подій вечора стане показ відеоблогу про мистецтво магнітогорського художника Володимира Некрасова (початок о 17.30). Відеоблог створений спільно з картинною галереєю.

Олена Куклін / Служба новин «МР» ©
Фото: Магнітогорська картинна галерея

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.