Фестиваль «Театр» відкриють вахтанговці | радіо Прага

1. Фестиваль «Театр» відкриють вахтанговці "Дядя Ваня" Класичного театру не буває без Чехова, і цього...
  2. Фестиваль «Театр» відкриють вахтанговці

Фестиваль «Театр» відкриють вахтанговці

Дядя Ваня   Класичного театру не буває без Чехова, і цього разу - не виняток "Дядя Ваня" Класичного театру не буває без Чехова, і цього разу - не виняток. Фестиваль урочисто відкриє театр Вахтангова спектаклем «Дядя Ваня». Режисер - Рімас Тумінас, грають Людмила Максакова, Сергій Маковецький, Володимир Вдовиченков та інші. У минулому році спектакль отримав міжнародну премію Станіславського, а в цьому - «Золоту маску» в номінації «Спектакль року». 12 вересня, його можна побачити в Державній опері в Празі.

Каже член драматургічного ради фестивалю Ян Кербр:

Чайка   «Даніел Шпінарев з трупою кладенского театру представить чеховську« Чайку » "Чайка" «Даніел Шпінарев з трупою кладенского театру представить чеховську« Чайку ». Підбір акторів там, на мій смак, дуже цікавий. Наприклад, Ян Потмешил в ролі Соріна, який довгий час не грав комедійних ролей ».

Класикою став і Володимир Сорокін. Спектакль за його книзі «Лід» представить зірка угорського театру Корнель Мундруцо. Спектакль рясніє шокуючими відвертими сценами сексу і насильства, що в угорців викликало бурхливі дискусії. Подивимося, як відреагують на це чехи.

Корнель Мундруцо   Якщо Сорокіна включили в головну програму класичного театру, то що ж належить побачити в секції альтернативного театрального мистецтва Корнель Мундруцо Якщо Сорокіна включили в головну програму класичного театру, то що ж належить побачити в секції альтернативного театрального мистецтва? Про це говорить Роман Черник, викладач драматургії на педагогічному факультеті Плзеньського Університету:

«Знову приїде цирк Mlyn зі спектаклем« Емілія », в якому циркачі виступлять з групою Decollage. Це такий плаваючий повітряний спектакль. Потім - перформанс Ондржеєм Липського, який підкреслює в поданні свої заняття китайської каліграфією. Ми вітаємо також танцювальні театри. Наприклад, танцювальна група «На ногах» представить виставу «Брут» - цього разу, під керівництвом французького хореографа. Сьогодні я можу назвати його зоряним на чеській театральній сцені. У вівторок «На ногах» проводитимуть опен-клас, семінар для танцюристів, можна буде побачити, як вони репетирують. Це така цукерка ».

«Лід»   Подією на фестивалі повинен стати приїзд молодого білоруського режисера з пластики, автора кількох тріумфальних постановок, Євгенія Корняк «Лід» Подією на фестивалі повинен стати приїзд молодого білоруського режисера з пластики, автора кількох тріумфальних постановок, Євгенія Корняк. Продовжує Роман Черник:

«Ми вирішили робити те, що колись допомогло нам, тобто - підтримувати людей, які працюють у важких умовах. Тому ми привозимо білоруський театр Євгенія Корняк. Ця людина закінчив мейерхольдовского курс в Москві, спочатку був кукольником і поступово став займатися тим, що називається «театром руху». У Мінську він створив незалежний невербальний театр. У п'ятницю вони представлять виставу «Номер сім». Потім послідують конференція з паном Корняк, який розповість нам про те, як в сьогоднішній Білорусі виглядає незалежна театральна структура і як вона працює поза рамками державної структури ».

Необхідна частина фестивалю - це виставки. Цього разу пройде експозиція європейського театрального плаката, піде ворк-шоп фотографії та відео.