Парк "Музеон", павільйон "Школа", Кримський вал, 10. Автор-сесія з проф. О.К. Ірісхановой

МЛУ в «Музеон»: коли лінгвістика зустрічається з психологією

27 серпня 2017 року в парку мистецтв «Музеон» відбудеться чергова, вже третя за рахунком, зустріч в рамках проекту «Автор-сесії» Московського державного лінгвістичного університету. На цей раз гостем вечора стане доктор філологічних наук, професор О.К. Ірісханова. Зустріч буде присвячена особливостям вербального і невербального спілкування, важливості наших жестів і міміки для успішної комунікації та інших питань, що входять до сфери вивчення соціокогнітивний лінгвістики.

Початок заходу о 19:00, місце проведення: павільйон «Школа», Кримський вал, 10, парк мистецтв «Музеон». Вхід для всіх бажаючих - вільний.

Чим відрізняється жестова мова від мови жестів? Чому для успішної комунікації недостатньо просто вивчити іноземну мову? Що необхідно для комфортного спілкування між людиною і роботом? Відповіді на ці та багато інших питань ви дізнаєтеся, взявши участь в нашій бесіді.

Проект МЛУ «Автор-сесії» спрямований на знайомство студентів і широкої аудиторії з творчої та наукової життям університету, залучення молоді до інтелектуального діалогу, популяризацію лінгвістичних знань.

Ольга Камалудіновна Ірісханова - доктор філологічних наук, професор МЛУ, директор Центру соціокогнітивний досліджень дискурсу ( СКоДіс ).

Слідкуйте за анонсами наступних зустрічей на сторінці МЛУ в розділі «Заходи» і на нашій сторінці в Facebook

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся: +7 (499) -766-43-94, [email protected]

Початок заходу: 27, Августа 2017 о 19:00

Повернення до списку

Чим відрізняється жестова мова від мови жестів?
Чому для успішної комунікації недостатньо просто вивчити іноземну мову?
Що необхідно для комфортного спілкування між людиною і роботом?