У Уфу «Різдвяний Караван» Coca-Cola до Києва приїде 28 грудня

Що став символом свята «Різдвяний Караван» Coca-Cola в цьому році знову приїде в Уфу Що став символом свята «Різдвяний Караван» Coca-Cola в цьому році знову приїде в Уфу. 28 грудня Уфа стане одним з 64-х російських міст, які відвідають яскраво прикрашені червоні вантажівки з зображенням доброго Санта-Клауса.

Напередодні самого чарівного свята в році співробітники Coca-Cola Hellenic перевдягнуться в костюми Санта-Клауса, Снігуроньки та казкових персонажів.

За щорічною традицією співробітники Coca-Cola Hellenic обов'язково відвідають дітей з дитячого будинку № 1 і вручать їм подарунки: воду, соки і сувеніри від компанії.

«В Уфі наш караван стартує в парку« Демський »о 15.20, далі він вирушить по зупинкам: ТРК« Сім'я », ДК« Машинобудівників », дитячий будинок № 1, площа імені Леніна, парк Кашкадаш і ТРК« Іремель », - розповіла нам Вікторія Агапова, менеджер із зовнішніх зв'язків і комунікацій компанії Coca-Cola Hellenic.

«Ми раді, що такий чудовий проект, як« Різдвяний Караван », пройде в нашому місті, - розповідає Валерій Зибін, комерційний менеджер уфимской території. - Ми активно готувалися до організації святкових урочистостей, щоб влаштувати всім городянам справжні веселощі напередодні Нового року, а також подарувати частинку щастя дітям і підліткам з російських дитячих будинків, реабілітаційних центрів і будинків-інтернатів ».

джерело ProUfu