Стилі весільних суконь: ампір (грецький), бохо, рік (русалка), прованс, бальний стиль з фото

1. Весільна сукня в Cтиль ампір
  2. Весільні сукні в стилі бохо
  3. Весільні сукні в стилі рік
  4. Весільні сукні в стилі ретро

Серед величезного асортименту, який пропонують сучасні салони, важко не загубитися, адже кожне Весільна сукня по-своєму прекрасно і неповторно. Однак стилі весільних суконь краще вибирати не тільки за принципом "подобається-не подобається", а й з огляду на особливості фігури .

Весільна сукня в Cтиль ампір

Весільні сукні в грецькому стилі - один з найпопулярніших трендів в останні роки. Завдяки завищеною талії такі моделі майже повністю приховують лінії талії і стегон. Крім того, весільні сукні в стилі ампір допомагають підкреслити і візуально зробити більше груди.

Весільні сукні в стилі ампір | HI-Bride Порада: легкі хвилясті тканини допоможуть надати образу легкості і ніжності, а гладкі спадаючі додадуть строгості.

Цікавий хід - поєднання в наряді декількох видів тканин. Дуже ефектно виглядають весільні сукні у грецькому стилі з розшитим парчевим верхом і атласною спідницею.

Кому підходять: дівчатам невисокого зросту, власницям повної фігури, а також нареченим в положенні.

Весільні сукні в стилі ампір | All Womens Весільні сукні в стилі ампір |   All Womens   Весільні сукні в грецькому стилі |   Photos Flowery   Весільні сукні в грецькому стилі: фото |   Tumblr Весільні сукні в грецькому стилі | Photos Flowery Весільні сукні в грецькому стилі: фото | Tumblr

Весільні сукні в стилі бохо

Від самого початку стиль бохо зародився в мальовничому історичному місці Богемія (на території сучасної Чехії). Багато в чому він формувався під впливом циганської культури.

Багато в чому він формувався під впливом циганської культури

Стилі весільних суконь: богемний бохо | HI-Bride

Весільні сукні в стилі бохо - це легкі летючі тканини і мережива, красиві вишивки та рюші, поєднання різних фактур і тонів. Живі квіти і етнічні hand-made прикраси стануть ідеальним доповненням до вашого образу.

Кому підходять: так як строгих вимог до фасону і силуету немає, бохо і всі його різновиди (циганський, хіпі, мереживний, богемний шик і т. Д.) - універсальні стилі весільних суконь. Важливо підібрати фасон, який підкреслить достоїнства вашої фігури.

Важливо підібрати фасон, який підкреслить достоїнства вашої фігури

Весільні сукні: фото в стилі бохо | NevestaBest.com Весільні сукні: фото в стилі бохо |   NevestaBest Весільні сукні: фото в стилі бохо | NevestaBest.com Стилі весільних суконь: бохо | Hey Wedding Lady

Весільні сукні в стилі рік

Якщо ви хочете, щоб ваш образ був більш елегантним і сексуальним, зверніть увагу на весільні сукні в стилі рік ( "Русалка"). Відмінна риса таких моделей - щільно облягає лінію талії і стегон силует і пишна спідниця від коліна або нижче. Наречена в такому вбранні дійсно стає схожою на прекрасну русалку з казки.

Наречена в такому вбранні дійсно стає схожою на прекрасну русалку з казки

Весільні сукні в стилі рік | Nevesty.com.ua

Кому підходять: і деальний вибір для дівчат з фігурою типу "пісочний годинник", з вузькою талією з однаковим і обсягами стегон і грудей. Найкраще виглядає на високих і струнких наречених.

Весільні сукні в стилі рік | NevestaBest.com Весільні сукні в стилі рік |   NevestaBest Весільні сукні в стилі рік | Nevesty.com.ua Весільні сукні: фото в стилі рік | New Kaliningrad

Весільні сукні в стилі ретро

Мода минулого століття не припиняє надихати дизайнерів на створення справжніх шедеврів. Багато популярних в наші дні стилі весільних суконь - це трохи видозмінені наряди наших бабуши