Де в Севастополі погуляти на День міста

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

15 червня 2013, 10:00 Переглядів:

Парад оркестрів. Без участі військових музикантів вже неможливо уявити свято міста-героя. Фото: В. Батанов.

Місто-герой в свій день народження постав перед гостями буквально в усій красі - Приморський бульвар навіть відмили німецьким шампунем. Севастопольські комунальники навели чистоту на набережній і в прилеглих до центру кварталах, підрізали дерева і облагородили все клумби. Уже традиційно найяскравіше і гучне подія свята організують учасники IV фестивалю військових оркестрів Sevastopol Military Tattoo 2013. Це марш-парад вулицями міста, шоу сурмачів і барабанщиків, концерти класичної та джазової музики під відкритим небом з кульмінацією завтра (16 червня) на мисі Кришталевий , де відбудеться гранд-дефіле. І всі учасники в фіналі виконають разом гімн міста - "Легендарний Севастополь". А сьогодні (15 червня) кожен із запрошених оркестрів (своїх музикантів делегували в цьому році Греція, Франція, Німеччина, Польща , Туреччина, Росія і Україна ) Відіграє годинну програму на Михайлівській батареї. До речі, це всього лише частина грандіозного фестивалю мистецтв "Війна і Мир", який триватиме до 30 червня.

ФОТО: Туалети в поїзді "Київ-Севастополь" шокують туристів

"Я випадково три роки тому потрапив на перший тоді ще фестиваль оркестрів і був просто вражений цим видовищем, - розповідає Олексій Горобченко із Запоріжжя. - Тепер навіть відпустку беру на цей час, щоб не пропустити. З нинішнього складу учасників мене особливо вражають греки - їх оркестр ВПС! ".

ТАНЦЮЮТЬ ВСІ. Севастополь вирішив в цю суботу відродити давню традицію загальноміського вальсу на Приморському бульварі: "Ми приготували велике свято, в якому візьмуть участь понад 250 колективів: учнів ПТУ, студентів, старшокласників, - розповіла заступник голови СМДА Ірина Заєць . - Музику забезпечать чотири оркестру, два з яких підключаться до вальсу, з числа гостей фестивалю "Війна і Мир". Сподіваємося побачити і ветеранів. Нам хочеться, щоб "Севастопольський вальс" став так само любимо, як наш гімн міста - "Легендарний Севастополь", який співаємо на всіх урочистостях і просто - на корпоративах ". Спеціально для гостей міста, які ще не знають слів цих пісень, будуть роздруковувати і роздавати тексти.