Купити картини Пікассо - репродукції і копії картин Пікассо на замовлення в Києві

1. Художник Пабло Пікассо
  2. Найвідоміші картини Пікассо
  3. Замовити репродукцію картини Пікассо в Києві і Україні.

Художник Пабло Пікассо

Пабло Пікассо - художник, який змінив образотворче мистецтво. Вся його життя повне спроб, експериментів і фантастичною працездатності. Пікассо народився 25 жовтня 1881 року в місті Малага (Іспанія), в сім'ї художника і мистецтвознавця Хосе Руїса. Пікассо - прізвище матері Пабло. Пристрасть до малювання у хлопчика виявилася дуже рано. Першим учителем юного художника став його батько. У віці тринадцяти років Пабло блискуче витримує іспит і надходить в Барселонскую Академію мистецтв. У 1897 році батько вирішує перевести Пікассо в Мадридську Школу мистецтв. У Школі юнак знайомиться з роботами великих майстрів: Веласкеса, Гойї, Ель-Греко.

Найвідоміші картини Пікассо

& nbsp

В цей же час Пабло відвідує Париж, вивчає живопис у всіх без винятку музеях. У 1904 році Пікассо переїжджає в Париж остаточно. Картини цього часу написані в холодних сіро-блакитних тонах ( «Працівник пральні», «Побачення», «Життя»). Героями сюжетів найчастіше виступають жебраки, виснажені матері з дітьми, бродяги. Згодом цей період був названий «блакитним». В цей же час написана знаменита картина «Дівчинка на кулі», яку вважають переходом до більш життєрадісного «рожевого» періоду. Моделями картин стають комедіанти з цирку Медрано. Багато полотна написані під натхнення від зустрічі з Фернандо Олів'є ( «Туалет», «Леді з віялом»). Художник живе в знаменитому Монмартрском гуртожитку Бато-Лавуар.

В цей час Пікассо буквально жебракує, але це не заважає йому безперервно працювати і шукати свій шлях у живопису. Прикладом наполегливості і працелюбності Пікассо може служити монументальне полотно «Сім'я комедіантів». Приблизно з 1907 року Пікассо захоплюється і відкриває для себе особливості африканської культури. «Африканський період» є як би переломним моментом у творчості художника. Пабло Пікассо працює над картинами довго і ретельно, але критики та публіка не приймають творчих нововведень. Скандальної названа картина «Авіньйонський дівиці», вона шокувала публіку. Це полотно можна назвати першим кроком до кубізму в творчості Пікассо. Художник знайомиться з Жоржем Браком і далі працює в тісній співпраці з ним. Період кубізму ділиться на кілька підетапів. Першим можна вважати «сезановскім», коли художник використовує зеленуваті, коричневі, каламутні тони ( «Три жінки»). У наступних роботах Пікассо дробить предмети на окремі частини, деталі утворюють кристалічну матерію, форма конструюється з напівпрозорих площин. Цей кубізм називають «аналітичним» ( «Портрет Амбруаза Воллара»). «Синтетичний» кубізм носить декоративний характер.

На картинах зображуються в основному натюрморти ( «Скрипка і гітара», «Пляшка Перно»). Суспільство не приймає кубізм, але, тим не менш, купити картини Пікассо багато бажаючих. В нашій галереї ви знайдете великий вибір робіт художника. Перша Світова війна розлучає друзів і Пікассо їде в Рим. Там він працює над ескізами костюмів і декорацій до балету «Парад». Тут же він знайомиться і одружується на балерині Ользі Хохлової. У творчості художник повертається до неокласицизму, до правильних і зрозумілих форм і ліній. Картини «реалістичного» періоду написані в світлих тонах і дуже виразні ( «Портрет Ольги в кріслі», «Дитячий портрет Поля Пікассо»). Офіційно з Ольгою Хохлової Пікассо ні розлучений до самої її смерті в 1955 році, але в 1927 році його новою музою стає Марія-Тереза ​​Вальтер. Вона надихає його на написання картини «Дзеркало» і створення скульптури «Жінка з вазою» (варто на могилі Пікассо). Пікассо захоплюється сюрреалізмом і в цьому дусі створює кілька скульптур ( «Що лежить жінка», «Чоловік з букетом»). Громадянська війна в Іспанії постає в ряді робіт Пікассо як Мінотавр, якого він вважає втіленням смерті і руйнування. Вершиною військової тематики стала картина «Герніка» (Герніка- невелике містечко басків, стертий з лиця землі німецькою авіацією). Під час Другої Світової війни Пікассо живе в Парижі.

Картини військового часу з тією ж тематикою, що і під час війни в Іспанії: смерть, бик ( «Бійня», «Натюрморт з бичачим черепом»). Після війни Пікассо переїжджає на південь Франції. Тут він оселяється разом з молодою художницею Франсуазою Жило. У 1949 році він малює на плакаті Всесвітнього Конгресу прихильників миру свого знаменитого «Голуба миру», розписує стіни старої капели в Валлорисе, містечку, де з часів римської імперії мешкали знамениті гончарі. Пікассо захоплюється керамікою і не розлучається з цим захоплення до кінця свого життя. В останні роки життя Пікассо знову працює в кубічної манері на теми уславлених майстрів: Делакруа, Мане, Веласкеса. Він звертається і до жіночого портрету, зображуючи Жаклін Рок, нову і останню музу художника. У 1973 році у віці 92 років Пікассо помирає. Творчість Пікассо зробило винятковий вплив на розвиток образотворчого мистецтва, його полотна займають перше місце за популярністю і дорожнечі на аукціонах. В нашій студії ви можете замовити репродукції Пікассо. Картина буде надрукована на полотні і оформлена раму. або вибрати модульну картину .

Замовити репродукцію картини Пікассо в Києві і Україні.

У студії друку Macrosvit можна купити копії картин Пікассо в хорошій якості.

Ціна на репродукції картин Пікассо від 170 грн.