Дизайнером року за версією журналу Esquire Україна став Денис Беленко

Дизайнер і архітектор Денис Беленко - автор інтер'єрів знаменитих одеських ресторанів « Стейкхаус. М'ясо & вино »,« Tavernetta », Кафе« компот », Ресторану« Under Wonder »В Києві, культового в середовищі дніпропетровської молоді кафе« миші Бляхера »Та інших відомих закладів - визнаний дизайнером року за версією журналу Esquire .

За плечима Дениса Беленко цілий ряд успішно реалізованих проектів: від атмосферних ресторанів і кафе до концептуальних готелів і магазинів. Денис - ідеолог і творець багатьох інтер'єрів, які стали невід'ємною частиною туристичного іміджу Одеси: « 4 Болгарина »І« Папа Коста », ресторану-театру« Бернардацці », Арт-кафе« Гоголь Моголь »І« Шу-Шу », інтер'єру готелю« Айвазовський », Квіткового магазину« Тітка Роза »та інших закладів.

Авторський підхід Дениса Беленко, стиль і філософію створених ним інтер'єрів високо оцінюють не тільки українські ресторатори, але і міжнародні експерти в сфері комерційного дизайну. Денис - володар одеського архітектурного «Оскара», розроблений « студією Беленко »Інтер'єр ресторану« Кобе »Удостоєний першого місця в національному конкурсі інтер'єрів, а два інших проекти Бюро - дніпропетровський паб« Банку »і одеський ресторан« Стейкхаус »- стали учасниками авторитетного лондонського конкурсу Restaurant and Bar Design Awards .

Денис - володар одеського архітектурного «Оскара», розроблений «   студією Беленко   »Інтер'єр ресторану«   Кобе   »Удостоєний першого місця в національному конкурсі інтер'єрів, а два інших проекти Бюро - дніпропетровський паб« Банку »і одеський ресторан« Стейкхаус »- стали учасниками авторитетного лондонського конкурсу   Restaurant and Bar Design Awards

Розроблений «Студією Беленко» інтер'єр ресторану «Кобе» удостоєний першого місця в національному конкурсі інтер'єрів

"У 2012-му стало остаточно ясно, що кращі ресторанні інтер'єри в країні - від« Компоту »до Under Wonder, від« Миші Бляхера »до« Бернардацці »- справа рук і фантазії« Бюро Беленко »«, - пише журнал Esquire.

"Денис Беленко - європейський дизайнер. Я бачу в його інтер'єрах високу культуру, правильне ставлення до роботи і професіоналізм. Не подумайте, що це марна, нічого не значуща похвала: в українському культурному просторі дуже не вистачає саме таких речей. У нас повнісінько талантів, але зовсім мало професіоналів - тих, хто, перш ніж щось конструювати, задумається, чому і кому їх робота буде служити. Випендритися легко, зробити функціональний простір куди складніше, - каже в інтерв'ю журналу Esquire художник Олег Тістол. - В інтер'єрах Беленко - в київському «Конкорді», наприклад, або в одеській «Тавернетте» - видно авторський почерк. Денис вміє створити атмосферу, грамотно підбирає деталі - але не приголомшує, не скачується в епатаж, ніж у нас зазвичай грішать. »

»

Дизайнер і архітектор Денис Беленко - людина року за версією журналу Esquire

При створенні громадського інтер'єру суб'єктивна думка за відправну точку приймати необов'язково, вважає Денис, тому що громадський інтер'єр робиться не для однієї людини, а для людей, для відвідувачів, для гостей, для особистостей.

"Створюючи інтер'єр ресторану або кафе я уявляю собі портрети гостей, які будуть в нього приходити, я про них думаю, я їх передбачаю і дуже-дуже їх люблю; я ніколи не розраховую на загальну масу, на «проходняк», на смаки публіки. Тому, як немає смаку публіки, немає загальної маси «, - говорить дизайнер.

Заснована в 2001 році в Одесі компанія « студія Беленко »Спеціалізується на наданні повного спектру послуг з проектування і реалізації комерційних інтер'єрів: ресторанів, кафе, магазинів, а також займається дизайном і виробництвом всіх елементів інтер'єру, включаючи меблі, світильники, аксесуари та інші елементи.

Мета Бюро - втілення в життя успішно працює, зручного і запам'ятовується інтер'єру, наповненого оригінальністю рішень, позитивної атмосферою, теплом і чарівністю душевності.