Тарзан привітав Королеву з річницею весілля незвичайним подарунком

Буквально пару днів назад, а саме, 21 серпня, одна з найвідоміших пар російського шоу-бізнесу Наташа Корольова і Сергій Глушко, відомий більше під псевдонімом Тарзан, відсвяткували свій 15-річний ювілей шлюбного союзу. Улюблений виконавець цілого покоління росіян привітала свого чоловіка, опублікувавши на сторінці в Інстаграм слайд-шоу з фотографій, зібраних з сімейного архіву, які перегортаються під пісню Діми Білана «Я просто люблю тебе».

Наташа Корольова

Кореспонденти ІА «Експрес-Новини» в даному контексті акцент ставлять на ту обставину, що саму Наташу Корольову практично неможливо здивувати, ні букетами квітів, ні дорогими піднесення. Тому її чоловікові - Тарзана, довелося постаратися і проявити фантазію, щоб здивувати свою суджену. Але, судячи з усього, фантазії якраз чоловікові не займати, оскільки він підніс своїй коханій в якості подарунка ... паркан. Звичайно, тут мова не йде про просте частокіл, яким обносять присадибні ділянки на дачах. В даному випадку Глушко запросив до себе справжніх художників, які прикрасили паркан навколо їх з Наташею домоволодіння, перетворивши його на справжній витвір мистецтв:

«Ось такий чарівний подарунок мені чоловік зробив на честь 15-річчя нашого офіційного шлюбу, нашої кришталевої весілля. Цей чарівний малюнок на паркані відповідає моєму внутрішньому світу, моєї чарівної країні, тому що я в усьому бачу диво і чудо. Я велика фантазерка ».

У своєму Інстаграме Наташа Корольова показала фоловерів паркан, на якому намальований казковий ліс, і той величезний фронт робіт, який виконали художники. Зокрема, майстри пензля і фарб спочатку покрили паркан білою фарбою, на яку вже завдали сам малюнок. У підсумку вийшло справжнє диво, яке вже встигли оцінити передплатники та шанувальники Наташі Корольової (орфографія авторська):

«Шикарний подарунок справжній жінці - богині».

«Взагалі супер !!! Класний подарунок! Романтика ».

«Тепер маленька країна у Вас вдома)».

"Яка краса! Шматочок раю !!! ».

"Як класно! Ідеальний паркан вийшов! ».

В даному контексті ІА «Експрес-Новини» інформує читача, що Сергій Глушко не забув привітати і себе, коханого, з ювілейною датою. Він записав смішне відео, на якому в образі кубанського козака привітав сам себе з річницею: «Ну що, хлопче! Гарна дівка у тебе Наталка. Бережи її. Все козацтво тебе вітає! »- смішним голосом сказав Тарзан.

# Наташа королева # 90ті # Весілля # Королева # Попса #Наталка # Тарзан # Наташа королева # Наталія королева #Російська музика #Російське радіо

Підпишіться на наші акаунти в Яндекс Дзен , ВКонтакте , Facebook , Однокласники , Youtube , Instagram , Twitter , Pinterest . Будьте в курсі останніх новин!