Анонс культурних подій в Москві на 14 січня

Завтра, 14 січня, ви зможете відвідати відкритий майстер-клас композитора В'ячеслава Гайворонського, побачити нову роботу Петра Мамонова, почути талановитих киян АнтітiлА, дізнатися історію Емілії Галотти і багато іншого. Завтра, 14 січня, ви зможете відвідати відкритий майстер-клас композитора В'ячеслава Гайворонського, побачити нову роботу Петра Мамонова, почути талановитих киян АнтітiлА, дізнатися історію Емілії Галотти і багато іншого

Розважальні заходи

В "Платформі" на Винзаводі о 12:00 Академічний композитор В'ячеслав Гайворонський проведе безкоштовний майстер-клас "Ладові структури і принципи роботи з ними" по своїй книзі "Біля воріт храму". На зустріч запрошуються композитори, імпровізатори і теоретики музики. Реєстрація . Будинок А.Ф. Лосєва о 18:00 в рамках циклу лекцій з історії Православної церкви проведе лекцію Артемія сап'яну "Каппадокійська школа і її вплив на формування догматичного богослов'я". подробиці .

Бібліотека кіномистецтва імені С.М. Ейзенштейна о 19:00 проведе відкритий вечір "Старий Новий рік у колі друзів і сподвижників великого кіноказкаря Олександра Роу". подробиці . ІК "Максвелл Капітал" проведе дводенний вступний семінар "Перші кроки до інвестування. День перший", який розрахований на людей, які бажають познайомитися з біржовою торгівлею та інвестуванням в цінні папери. подробиці .

Центр економії ресурсів на флаконі о 19:30 представить лекцію "Все про змій". Реєстрація .

Дивіться ФОТО: Перші красуні Америки

Театри, музичні і танцювальні постановки

Театр націй о 19:00 покаже постановку "Електра" про одну з головних героїнь античних трагедій. У Театрі п / р Олега Табакова тим часом Михайло Станкевич представить постановку "Дружина" яка зримо перевершила всі можливі очікування успіху сценічної інтерпретації маловідомого оповідання Антона Павловича Чехова. А Драматичний театр ім. Станіславського розіграє нову роботу Петра Мамонова "Дід Петро і зайці" з 2-х частин: перша заснована на речах з сольного альбому "Казки братів Грімм", а друга частина з умовною назвою "Москва" складається суцільно з нових пісень.

Майстерня Петра Фоменко в 7 вечора представить танцювальну "сенсацію" "Моряки і повії" яку поставив хореограф Олег Глушков. Сучасник о 19:30 розповість історію "Емілії Галотти" в портрет якої закохався принц, в режисурі Габріелли Тумінайте. А Практика о 20:00 представить хуліганську п'єсу "Кеди" про 26-річного Гришу, який веде розгульний спосіб життя.

Відпочинок з дітьми

Парк культури і відпочинку "Кузьминки" о 11:00 відкриє Сніжне Королівство МультіГРАД - майданчик, що об'єднала світ мультиплікації і зимові розваги: Сніговий Кінотеатр, Сніговий Лабіринт, Мульт-фабрику в теплій геосфері, Ice кафе і каток. Парк Сокільники тим часом запросить всіх бажаючих в Музей льоду, який доставить справжню насолоду відвідувачам будь-якого віку, своєю креативністю. А Спортивний комплекс Лужники о 14:00 відкриє Парк зимових розваг, де працюють: Сніговий містечко, що представляє собою невелику виставку крижаних скульптур на спортивну тематику, Крижані віражі - віражних гірки висотою від чотирьох до шести метрів і батутними містечко.

Дивіться ФОТО: саморобна субмарина

Кіно

Кримінальна драма "Джек Річер" в якій супер-агент Том Круз виступає проти класика артхаусу Вернера Херцога в ролі лиходія. Британська драма за мотивами безсмертного роману Льва Толстого "Анна Кареніна" від режисера "Гордості і упередження". Комедія "Дублер" про успішне актора шоу-бізнесу, Ігоря Успенському, який весь свій час проводить на зйомках, концертах і світських тусовках.

Мелодрама "Інше життя жінки" про те чи можна повернути минуле за 4 дні і як почуває себе сором'язлива провінціалка в ролі успішної бізнес-леді. Жахи "Шукачі могил 2" про те, як в руки до режисерові Алексу випадковим чином потрапляє дивний відеоролик, який нагадує фрагмент з фільму жахів. Пригодницька молодіжна мелодрама "Продавець іграшок" для глядачів старшого покоління.

Дивіться ФОТО: Забавні фотосюжетами

Концерти та заходи

У Малому залі консерваторії о 19:00 в рамках Абонемента "Органна музика: епохи та стилі. Хорал через століття" виступить Олена Цибко. Гніздо глухаря о 20:00 в рамках програми "Ретро-танцмайданчик: Наші улюблені пісні ВІА 70-х!" Проведе концерт "ВІА Були на вінілі". FAQ Cafe тим часом влаштує джазовий джем-сейшн в рамках якого виступить тенор і сопрано-саксофоніст Олександр Гурєєв і його друзі. 16 тонн відкриє група АнтітiлА - талановиті музиканти з Києва, відмічені відразу в 4-х номінаціях Чартова Дюжини 2012. А DeFAQto представить джазове вокальне шоу з Анастасією Глазкової.

Спілка композиторів о 20:30 проведе постійне щотижневе виступ фламенко Tablao Flamenсo. У Клубі Ігоря Бутмана на Чистих ставках тим часом гітарист, композитор і аранжувальник, творець унікальних музичних інструментів Валерій Білин виступить з молодою блюз-соул співачкою Оленою Шеррі.

Дивіться ФОТО: Кіноогляд

Вечірки та клубні party

У Пропаганді о 21:00 в рамках вечірки Jazzy Hip-Hop Vybes можна буде оцінити діджейську майстерність Вані Язикова разом з імпровізаціями Kulikov (труба). А рівно опівночі на вечірці Future Shock виступить DJ Dolshchik - на відміну від п'ятниць в цей час танцювати не обов'язково, краще сидячи послухати музику з його вражаючою колекції і оцінити можливості звукової системи.