Канал 2х2 покаже фільм випускника курсу «Автор Кіно»

23 липня в рамках програми «Чорне зиркає» канал 2х2 покаже фільм Романа Ушакова «Зчеплені». Вмикайте телевізор о першій годині ночі!

На каналі 2х2 існує цікава програма «Чорне зиркає». Так-так, через «и». Ось як сам канал описує цю передачу: «Ми довгий час шерстили інтернети на предмет всього того прекрасного, що в ньому водиться. Все ретельно відібрані авторські короткометражки ми зібрали в одному місці - в, як би це не звучало, "Чорному Зиркале" - новому нічному блоці ефіру 2х2. Ви не пошкодуєте, якщо подаруєте цим фільмам свого часу ».

23 липня, о першій годині ночі з неділі на понеділок, ви точно не пошкодуєте, тому що ви побачите ексцентричну комедію «Зчеплені» Романа Ушакова, професійного фінансиста (!), Що живе зараз в Кореї (!!), і при цьому тричі випускника нашої кіношколи (!!!)

Про що фільм? Що буде якщо гіпнотизер на показовому шоу загіпнотизує трьох незнайомих молодих людей - триматися за руки? А після цього у гіпнотизера буде непритомність і його відвезе швидка? Як ці троє незнайомців, два хлопці і дівчина переживуть свій день поки не знімуть з себе гіпноз? І чи знімуть?

Ось така інтрига! З приводу виходу фільму на телеекран, ми взяли міні-інтерв'ю з режисером, сценаристом і продюсером фільму Романом Ушаковим:

Вільне Кіно (СК): Будь ласка, розкажіть пару слів про себе.

Роман Ушаков (РУ): Крім кіно, я професійний фінансист. Протягом останніх двох років працюю між США та Кореєю. Ще я non-fiction письменник, в цьому році випустив популярну книжку з фінансів. Кінодорога не кидаю, обіцяю, рано чи пізно, прем'єру мого продюсерського повного метра в Москві.

СК: Який курс "Вільного кіно" ви пройшли, і як він вплинув на вас?

РУ: Перш за все, пройшов режисерський курс « Автор кіно », Виграв пітчинг і зняв« зчеплення ». Можна сказати, на своїй шкурі і гаманці відчув, що таке зйомки з великою професійною командою. Після цього курсу - подружився з командою «Вільного Кіно». Потім пройшов курс « Продюсування в кіно », Істотно розширив нетворкінг і подружився з куратором курсу, можна сказати знайшов наставника. Вже живучи за кордоном, пройшов сценарну майстерню « поворотний пункт ». Найважчий для мене курс. З наскоку, нічого не виходило. Багато роботи і вбиті в голову правила.

Багато роботи і вбиті в голову правила

СК: Як прийшла ідея зробити фільм "Зчеплені"?

РУ: Я в той час працював над сценарієм для трилера про гіпноз, і переглядав ролики реальних сеансів гіпнозу на youtube. Там багато роликів, як «приморожують до стільців» і т.п. Прийшла кумедна ідея, що буде якщо гіпнотизер накладе гіпноз і зникне, а люди будуть мучиться :)

СК: У фільмі є кілька незвичайних сцен в громадському парку. Як проходили зйомки, що запам'яталося?

РУ: Запам'яталося, що двічі охорона намагалася мене зі знімальною групою вигнати. Але завдяки прозорливим друзям, студентським квитком ВДІК оператора і моєї наполегливості (немає я не про хабар), вирішити проблему вдалося. Забавно, що між Парком Горького і Музеон, є межа під мостом, і у мене було багатостраждальне дозвіл на зйомки тільки в Парку Горького. І як тільки ми перетинали кордон під мостом - відразу ж збігалася охорона Музеон і тіснила нас назад. Ще з забавного, на зйомках було помістити фокус-пуллер в багажник машини, яка їздила по центру Москви з трьома акторами оператором і водієм. А для того, щоб знімати в «тихій» машині і писати живий звук, я домовився, і нас возив електромобіль Tesla.

СК: І головне питання - чому в назві фільму на постері помилка?

РУ: Це зроблено навмисно. Я багато кому відправляв фільм. І якщо надходив єхидний коментар, я розумів, що продюсер хоча б подивився постер. Зрозуміло, на фестивалі фільм пішов з постером без помилки.

СК: Дякую, і удачі! Чекаємо повного метра!

Включайте ваші телевізори на канал «2х2» 23 липня в ніч з неділі на понеділок, о першій годині ночі і дивіться фільм «Зчеплені»!

Ще фото зі зйомок фільму: тут .

А після цього у гіпнотизера буде непритомність і його відвезе швидка?
І чи знімуть?
Як проходили зйомки, що запам'яталося?