На Алтаї свастикою читає сім'ю

3 жовтня 2008 р 13:35

Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Найбільш читаюча сім'я», повідомили в управлінні краю по культурі.

Нагадаємо, крайової конкурс був оголошений в червні цього року. Його основна мета - повернення традицій сімейного читання, привернення уваги до сім'ї як найважливішого соціального інституту. Крім того, конкурс має на завдання поширення позитивного досвіду сімейного виховання, сімейних відносин, відповідального батьківства.

У конкурсі можуть взяти участь сім'ї, які проживають в Алтайському краї. Переможці будуть визначені в 5 номінаціях: «Казка, яку склали в нашій родині», «Лист улюбленому герою», «Сімейний читацький щоденник», «Продовження улюбленої книги» і «Всією сім'єю - в бібліотеку». Творча робота по одній або декількох номінаціях представляється у вигляді рукописної книги, ілюстрованої фотографіями і малюнками. На сьогоднішній день вже надійшли творчі роботи від сімей, які проживають в Белокурихе, Барнаулі та Третьяковском районі.

Конкурсні матеріали приймаються до 15 листопада в Алтайській крайовій універсальній науковій бібліотеці ім. В.Я. Шишкова. Нагородження переможців відбудеться 24 листопада - в День читання.

3 жовтня 2008 р 13:35   Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Найбільш читаюча сім'я», повідомили в управлінні краю по культурі