Як слухати аудіокниги на iPhone / iPad і де їх скачати

1. Як слухати аудіокниги
  2. Додатки для прослуховування аудіокниг
  3. Шукаємо аудіокниги Вконтакте

Чесно зізнаюся - я раніше взагалі не розумів, як може бути цікаво слухати книги, замість того, щоб їх читати. Начебто адже не можна зробити закладки або зберегти цитату, та й що робити, коли йде відтворення - лежати і дивитися в стелю?

У чому переваги аудіокниг я зрозумів тоді, коли одного разу завантажив собі невелику колекцію повістей Стівена Кінга в mp3-форматі, коли їхав в інше місто на поїзді. І треба сказати, ті 4 години, поки тривала поїздка, пролетіли майже непомітно!

Як на мене, це відмінний варіант для зайнятих людей, які часто знаходяться в поїздках (навіть з дому на роботу), та й просто тих, хто хоче дати очам відпочити від екранів гаджетів.

iOS-пристрої добре підходять для цих цілей, а скачати аудіокниги для iPhone і iPad можна як на різних сайтах (навіть Вконтакте), так і за допомогою спеціалізованих програм. Чим їх слухати і де можна завантажити, ми і поговоримо далі.

Як слухати аудіокниги

Є кілька способів це зробити, і який варіант вибрати, вирішувати вже вам самим:

• завантаження у вигляді mp3, і відтворення в стандартному плеєрі;
  • пошук і завантаження файлів в спеціальному форматі .m4b, спеціально для iBooks;
  • використання різних сторонніх додатків.

У першому випадку все зрозуміло, діємо по цій інструкції , І закачуємо улюблені твори на пристрій, як звичайні пісні.

Другий варіант передбачає завантаження .mp4b-файлів, це спеціальний формат аудіокниг для iPhone та інших iOS-пристроїв. Зазвичай, в такому вигляді поширюються ліцензійні записи.

Завантажуються аудіокниги за тим же алгоритмом, що і звичайні. Як це зробити, можете прочитати в статті про додаванні книг в iBooks . Просто виберіть вкладку «Мої аудіокниги», а далі, всі дії будуть аналогічними:

Після синхронізації, вони будуть відображатися на віртуальних полицях iBooks поруч зі звичайними електронними книгами.

Додатки для прослуховування аудіокниг

Зручне і зрозуміле, додаток «Аудіокниги LoudBook» порадує шанувальників цього формату великою бібліотекою (більше 7000 творів), в якій є як платні, так і безкоштовні книги.

Функціональний плеєр має ряд корисних можливостей, таких як закладки і таймер сну, а для прослуховування не обов'язково підключатися до Інтернету. Програма заслужено користується популярністю, і багато користувачів однозначно її рекомендують.

Слухай!
Слухай Додаток від найбільшого в Рунеті інтернет-магазину електронних книг «ЛітРес», яке дозволяє прослуховувати придбані в ньому аудіокниги на будь-яких iOS-пристроях. Для початку роботи досить ввести свій логін і пароль у налаштуваннях, після чого, всі ваші покупки відразу ж з'являться в розділі «Мої книги».

«Слухай!» Відрізняється різноманіттям можливостей, доступною підпискою, зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Бібліотека тут дійсно значна, а розробники регулярно працюють над оновленням та поліпшенням додатки.

Шукаємо аудіокниги Вконтакте

Крім різних торентів і інших подібних сайтів, велика кількість книг в аудіоформаті можна знайти в соціальній мережі Вконтакте. Є цілі групи і паблік, присвячені цій темі.

Щоб знайти їх, після авторизації в соціальній мережі, просто вбийте відповідний запит в рядок пошуку, і відзначте пункт «Товариства», як фільтр:

Сподобалися твори просто додаємо в свої аудіозаписи, а потім, викачуємо на комп'ютер за допомогою якого-небудь сервісу, наприклад, audilka.com .

Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною. Якщо є питання, задавайте їх у коментарях!