Вхід в Третьяковську галерею буде безкоштовним в "Ніч мистецтв"

Фото: портал Москва 24 / Микита Симонов

Державна Третьяковська галерея візьме участь в акції "Ніч мистецтв". Вхід до галереї буде по безкоштовним з 18:00 (крім виставки "Архип Куїнджі"). Про це повідомили в прес-службі галереї.

Щорічна культурно-освітня акція пройде в ніч з 4 на 5 листопада.

"У Новій Третьяковці (вулиця Кримський Вал, будинок 10) організована велика програма, присвячена головним виставок сезону. Цього року в центрі уваги проекти" Ілля та Емілія Кабакови. В майбутнє візьмуть не всіх "і" Михайло Ларіонов ". Тут же буде представлений виставковий проект" Авангардист Покоління М ", - йдеться в повідомленні.
У Лаврушинському провулку в "Ніч мистецтв" будуть відкриті постійна експозиція і тимчасові виставки, також представлять два нових проекти. В рамках виставки "В гостях у Третьяковській галереї: Нижегородський державний художній музей" в простір постійної експозиції будуть включені п'ять значних полотен російських художників другої половини XIX століття.

"В рамках акції" Ніч мистецтв "напередодні Дня народної єдності Третьяковська галерея відкриє фокус-виставку" Подвиг Івана Сусаніна. Історія однієї картини ", - сказали в прес-службі.

У кінозалі Інженерного корпусу пройде показ документального серіалу "Художник говорить". Глядачі побачать три фільми про художників - Еріці Булатова, Леоніда соків і Ігоря Шелковському.

Раніше Сергій Собянін запросив москвичів на "Ніч мистецтв".

У 2018 році цей захід пройде в Москві вже в шостий раз. Тема акції "Взаємодія поколінь". Московські музеї, театри, культурні центри та бібліотеки готують для відвідувачів безкоштовні виставки, екскурсії та вистави.

Спеціальна програма буде проходити на шести майданчиках Москви. У тому числі на Ризькому і Київському вокзалах, а також в концертному залі "Заряд", Московському планетарії і музеї Останкінської телевежі. Відвідувачі вперше зможуть потрапити в башту вночі. У парку "Зарядье" виступить хор Новоіерусалімского монастиря, він виконає народні пісні, а також пісні воєнних років.

В "Ніч мистецтв" Мінкульт запустить всеросійське голосування за улюблений музей. У списку вже понад 4 тисячі учасників. Переможця оберуть в кінці грудня.

Поділитися в соціальних мережах: