Фотовиставка "50 кращих фотографій" National Geographic "проходить в Астані

У Національному музеї РК відкрилася фотовиставка кращих фотографій National Geographic.

В експозиції представлені одні з найдивовижніших знімків, створених за 128-річну історію існування журналу, передає Astana.gov.kz

На виставці продемонстровані відомі роботи , Починаючи від знаменитої «Афганській дівчинки» Стіва МакКаррі до знакових кадрів в стилі Джейн Гудолл, унікальна Мекка Томаса Аберкромбі і інші відомі фототворів National Geographic. На фотографіях зображені моменти життя в різних куточках планети. Крім того, на виставці можна дізнатися не менш захоплюючі історії створення, зазвичай залишаються за кадром, послідовність зображень, які робив фотограф до і після ідеального знімка.

- Кожен фотошедеврів, представлений тут, має глибокий зміст і закликає відвідувачів виставки долучитися до філософського погляду на життя. Кожна з робіт відображає певні моменти життя і діяльності різних народів, відкриває цікавий світ дикої природи. Будь-якому астанчаніну буде цікаво поглянути на це, - говорить співробітник Національного музею РК Даурен Жумабаєв.

Двері виставки будуть відкриті протягом двох місяців.

Нагадаємо, вперше в нашій країні журнал «National Geographic Қазақстан» вийшов у світ в лютому поточного року.

Дане видання публікує ексклюзивні матеріали в галузі історії, географії, археології, науки і культури з небувалими фотографіями. Журнал закликає дбайливо ставитися до планети, захищати і зберігати унікальні природні краси Землі.